Prijave Tek trojk

Prijave za 66. Tek trojk

1331 prijav
EkipaTekmovalciProgaKat.
OŠ OK 18 Ponikvar Jakob, Pavlović Mateo, Jeremić Andrija 3km - OŠ 3M1
#gospodinje Tina Šmuc, Martin Lamut, Dušan omerčević Citypark 12.5 km tek 12MZ
#sevidimokmalu Anja Intihar, Uroš Esih, Andrej Predin Citypark 12.5 km tek 12MZ
#še zmoremo Andreja Kušar, Lojze Vrankar, Vinko Kušar Citypark 12.5 km tek 12MZ
*S KAVČA Jakofčič Marko, Prezelj Robert, Rožanc Matej Citypark 12.5 km tek 12MB
.VETERANI JARŠE MENGEŠ Martin Kramberger, Vid Jelenc, Pavle Klemenčič Citypark 12.5 km tek 12MC
0-MALAMUTKI DARKO HOZJAN, MAJA HOZJAN, PATRICIJA HOZJAN Citypark 12.5 km tek 12MZ
151 Stane Činkole , Beti Jovanovič , Tadej pajnhart Jarc Citypark 12.5 km tek 12MZ
1704-3angel Miran Merčun, Robert Gornik, Matjaž Janežič Citypark 12.5 km tek 12MB
3 generacije Krajnčan Minka, Krajnčan Črt , Mlinarič Rajko Citypark 12.5 km tek 12MZ
3 Penzionisti Kožuh Bojan , Urh Ivan , Kveder Lado Citypark 12.5 km tek 12MC
3 peresna deteljica BARBARA KAJFEŽ MALOVEC, TJAŠA JERMAN, IRENA KAJFEŽ Citypark 12.5 km tek 12ZB
3AS Spruk Rudi, Sagadin Aleksandra, Sagadin Žiga Citypark 12.5 km tek 12MZ
3C #2 Cunder Aleš, Cunder Špela, Cunder Rok Citypark 12.5 km tek 12MZ
3CER bojan cerar, jon cerar, noel cerar Citypark 12.5 km tek 12MA
3FRENDICE Ivović Francek Sabina, Jeršin Sonja, Bašin Nensi Citypark 12.5 km tek 12ZB
3je HRASTI Aleš Smodič, Igor Zupanc, Matjaž Senica Citypark 12.5 km tek 12MC
3K ŠPORT 20 let - ekipa MAR Sojer Mitja, Flajs Rok, Bajcar Kok Anja Citypark 12.5 km tek 12MZ
3K ŠPORT 20 let - ekipa VMŽ Hreščak Matej, Dolenc Vesna, Mljač Žiga Citypark 12.5 km tek 12MZ
3K Vovk Racman Racman Mark, Vovk Karmen, Vovk Racman Pia Citypark 12.5 km tek 12MZ
3KA Polona Ojsteršek, Jela Zdolšek, Rok Tomažinčič Citypark 12.5 km tek 12MZ
3KinK Lovro Kink, Jasmina Kink, Sivo Kink Citypark 12.5 km tek 12MZ
3LAZ LAZNIK GORAZD, KRNC LAZNIK PETRA, ŽAN LAZNIK Citypark 12.5 km tek 12MZ
3M Brinje Mežan Martin, Kastelic Matej, Martinec Matija Citypark 12.5 km tek 12MA
3Runners Luka Leskovšek, Miha Žerko, Aleš Resnik Citypark 12.5 km tek 12MB
4 urne bele miške Rus Melita , Stepancic Damijan , Grmovšek Maša Citypark 12.5 km tek 12MZ
40 - 50 - 60 Grega Nahtigal, Boštjan Jakončič, Dušan Janković Citypark 12.5 km tek 12MA
A&S&M Simona Božjak, Maler Alexandru, Matjaž Dovžan Citypark 12.5 km tek 12MZ
A1 Čotar Sabina, Indof Mateja, Rednak Andraž Citypark 12.5 km tek 12MZ
a2o2 Uršula Novak, Eva Senekovič, Klara Bohinc Citypark 12.5 km tek 12ZA
AAD Slovan - tek.si Klemen Lah, Andrej Studen, NatašaPuntar 29 km 29MZ
Abrahami Matjaž Mišič, Uroš Kromar, Stojakovič Dejan Citypark 12.5 km tek 12MB
Adidas runners Ljubljana Marko Grobelšek, Krašovec Davorin, Mulec Ožbej Citypark 12.5 km tek 12MA
Adler Nagode Mitja, Gregorič Peter, Kaizer Janez Citypark 12.5 km tek 12MC
ADRIATIKAGENT JANEZ LIČEN, MARKO DUJC, GORAZD BRNE Citypark 12.5 km tek 12MB
AGLAIA Match&Mingle Milena Pleško, Nives Orešnik, Janez Erčulj Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ahčinke Ahčin Nuša, Ahčin Neža, Ahčin Matejka Citypark 12.5 km tek 12ZA
AK Menges Vladimir Stojic, Tomaž Gnus, Katja Molek Citypark 12.5 km tek 12MZ
AK Škofja Loka Dora Suljanović, Lia Trdina, Tjaša Rupar Citypark 12.5 km tek 12ZA
AK Škofja Loka Bončina Nejc, Šantej Matej, Stritih Katja 29 km 29MZ
AK Škofja Loka 2 Katarina Ivanušič, Tia Vončina, Zoja Ikič Citypark 12.5 km tek 12ZA
AKTRP- STEČE Alenka Ivačič, Aleš Klemenčič, Srečko Zorman 29 km 29MZ
AKTRP- TEAM Polona Grošelj, Darja Dovnik Mithans, Daniel Valentine Citypark 12.5 km tek 12MZ
AKTRP- TOČKA Mojca Ferjan, Nataša Aljančič, Primož Kralj Citypark 12.5 km tek 12MZ
ALUO DC Gorišek Žiga, Klemen Hodžić, Rauch Peter Citypark 12.5 km tek 12MA
ALUO ER IN TBČ Igor Jeraj, Gregor Kokalj, Sebastijan Krajnc 3km - Profesorji 5X3
ALUO TBČ IN DC Močnik-ramovš Lucija, Kosi David, Šeme Blaž 3km - Profesorji 5X3
AMADEUS ŠEBENIK MINKA, MATEJA VIDEMŠEK, TATJANA POŽARNIK 29 km 29ZB
Amfibija Petra Stegel, Blaž Lovšin , Nada Kogovšek 29 km 29MZ
An2Si Sivka Nataša, Andrašec Robert, Anzelc Bojan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ana Klara Ana Ana Žontar, Klara Tavčar, Ana Hafner Citypark 12.5 km tek 12ZA
ANDEMA Perko Denis, Perhavec Andraž, Cerkvenik Matej Citypark 12.5 km tek 12MB
Andrej ma spet dve Dolničar Andrej, Bevc Maja, Tratnik Rahela Citypark 12.5 km tek 12MZ
Anime tekačice 2 Romana Rozman, Rozman Verica , Petkovič Brigita Citypark 12.5 km tek 12ZB
Anine takačice 1 Rozman Maja, Rozman Aleš, Krempl Marijan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Anine tekačice Ana Jerman, Alice Kilel, Taja Kožuh Citypark 12.5 km tek 12ZB
Anine Tekačice 4 Emi Bohinjec , Naja Ferenc, Alojz Mohar Citypark 12.5 km tek 12MZ
AnUrMa Ivačič Anita, Boljka Urban, Radilović Marin 29 km 29MZ
ARCTUR VASJA ILIJAŠ, MATIC GORJAN, TOMI ILIJAŠ Citypark 12.5 km tek 12MA
Arsderma1 Kampjut Gregor, Zalar Gašper , Zevnik Klemen 29 km 29MB
Arsderma2 Rupnik Helena, Tul Mandić Nataša, Holik Vita Citypark 12.5 km tek 12ZA
ATM Simkić Milenko, Simkić Aleška, Gregorinčič Tomi Citypark 12.5 km tek 12MZ
ATT Tom Završnik, Tomaž Završnik, Albert Pajnkihar Citypark 12.5 km tek 12MA
Avra Amfibija Tjasa Seliskar, Tjasa Seliskar, Tjasa Seliskar 29 km 29ZB
BAK Ljubljanski tekači KLEMEN KOVIC, Branka Jagodić, Alenka Miškec Citypark 12.5 km tek 12MZ
bambiji Neža Brankovič, Neža Pezdirc, Blaž Gerčar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Barabines Andres Solis, Gasper Korosec, Vesna Avsenik Citypark 12.5 km tek 12MZ
Bäüše Košir Janja, Stepišnik Sara, Kresnik Maja Citypark 12.5 km tek 12ZB
BBB MUŠICE BOJAN ČAKŠ, BENJAMIN OCVIRK, BORIS PODPEČAN Citypark 12.5 km tek 12MB
Beer&Gintonic Vesna Pogelšek Lavrenčič, Izidor Lavrenčič, Uroš Požar Citypark 12.5 km tek 12MZ
BeFAJN NIKA FLAK, ARNE MREŽAR, BOJAN MREŽAR Citypark 12.5 km tek 12MZ
BEGUNCI Korošec France, Kočevar Boris, Turšič Marjan Citypark 12.5 km tek 12MC
Bejbe Maša Zorman, Eva Ravnikar, Erika Slovša Citypark 12.5 km tek 12ZA
Bejbike Karolina Mužina, Sara Kresal, Pia Mršek Citypark 12.5 km tek 12ZA
Beli lev Tomaž Dolenc, Tjaša Močnik, Klemen Starič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Besne gliste Golob Rok, Zdolšek Katja, Žaucer Marko Citypark 12.5 km tek 12MZ
BIC 1 Mojca Kunc, Laura Trnovec, Tia Jarc 3km - SŠ 4Z2
BIC ŽNŠ Gavrić Alekseja Katarina, Ela Kralj, Erna Mustafić 3km - SŠ 4Z2
Bimboti Laura Oblak, Manica Voje, Kalina Mihelič Citypark 12.5 km tek 12ZA
Bimboti Kalina Mihelič, Laura Oblak, Manica Voje Citypark 12.5 km tek 12ZA
BISL Sam Hayes, Simon Astbury, Jason Batson Citypark 12.5 km tek 12MA
Bivši atleti :) Meri Žgavec, Marko Žgavec, Vesna Božič Citypark 12.5 km tek 12MZ
BJŽ Jure Knafeljc, Blaž Terbovc, Žiga Hafner Citypark 12.5 km tek 12MB
Blažen med dekleti Škulj Rok, Korošec Mateja, Podbevšek Tjaša Citypark 12.5 km tek 12MZ
BMB Levičnik Mira, Levičnik Brina, Bončina Blaž Citypark 12.5 km tek 12MZ
Bobiji Eržen Neža, Jeretina Matej, Kambič andraž Citypark 12.5 km tek 12MZ
BODEČE NEŽICE Globočnik Petra, Bistan Saša, Filipič Petra Citypark 12.5 km tek 12ZB
Bojsi Pingvini tomas tišler, jošt lajovec, tomaž toplak 29 km 29MA
Booyakasha! Rakar Daša, Jaklič Peter, Potočnik Marko Anton Citypark 12.5 km tek 12MZ
Borci Andrej Boštjan, Andrej Luka, Klep Boštjan Citypark 12.5 km tek 12MB
Borci Tine Hlede, Sergij Hlede, Ivo Perko Citypark 12.5 km tek 12MA
BORCI Zupanc Blaž, Trdina Žiga, Fakin Miha Citypark 12.5 km tek 12MA
Borke Bolka Anka, Alenka Kalan, Jerman Alenka Citypark 12.5 km tek 12ZB
Born To Rum Petra Štok, Dušan Mavrič, Primoz Praček Citypark 12.5 km tek 12MZ
Božički Slavko CEHNER, Drago BOŽIČEK, Rajko KLANIŠČAR Citypark 12.5 km tek 12MC
Brača iz Bihača Nejc Ločniškar, Matej Ločniškar, Marko Zupančič Citypark 12.5 km tek 12MA
Brazil nuts Irina Sycheva, Katerina Bondarenko, Tatiana Volikova Citypark 12.5 km tek 12ZB
Breg Primož Strani, Paulo Glavina, Robert Mozetič Citypark 12.5 km tek 12MB
Brez imena Polona Klemenčič, Peter Krivc, Boštjan Košorok 29 km 29MZ
BREZGLUTENSKI ZMAJI IGOR MIHELIČ, BLAŽ BRLEK, TIJAN CULIBRK Citypark 12.5 km tek 12MA
Brezmejni Kropivšek Jože, Puncer Mojca, Kovačević Mila Citypark 12.5 km tek 12MZ
BREZOVICA 1 ELITA Laura Ana Nartnik Meglič, Tia Sedej, Lara Rode 3km - OŠ 3Z1
Brezovica 10 HITRI IN DRZNI Podlesnik Lovro, Novak Jakob, Gros Pikec Tomi 3km - OŠ 3M1
Brezovica 11 TA HITRE Kuk Zoja, Kovačič Maja , Pirnat Manca 3km - OŠ 3Z1
Brezovica 12 GAŠPER IN PRIJATELJI Istenič Luka, Smrtnik Klemen, Snoj Gašper 3km - OŠ 3M1
Brezovica 13 SPEEDY GONZALES Sever Gašper, Ruzzier Tim, Severkar Nejc 3km - OŠ 3M1
Brezovica 14 HITRE IN DRZNE Tomc Tia, Rode Lara, Dremelj Julija 3km - OŠ 3Z1
BREZOVICA 2 HITRI TEKAČI Škrjanec Maks, Strle Jaša, Pipan Kevin 3km - OŠ 3M1
Brezovica 3 BUHTELJČKI Rus Eva, Hasanović Taja, Marolt Loti 3km - OŠ 3Z1
Brezovica 4 BURAZ Lomovšek Maja, Horvat Stela, Marinko Zoja 3km - OŠ 3Z1
Brezovica 5 PRVAKINJE Horvat Lorna, Bricelj Sara, Pipan Naomi 3km - OŠ 3Z1
Brezovica 6 ŠKD SUPER POTENCIAL Kršmanc Leon, Lohak David, Lunder Petra 3km - OŠ 3X1
Brezovica 7 RAČKE TEKAČKE Nagy Marja, Petelin Lara, Gruden Astrid 3km - OŠ 3Z1
Brezovica 8 FRAJERKE Balić Merisa, Salkić Klara, Balić Amra 3km - OŠ 3Z1
Brezovica 9 TEKAČICE Gros Pikec Mija, Gruden Isabel, Marinko Pia 3km - OŠ 3Z1
Brinje -plačilni razred J Roman Adamic, Rafael Ziherl , Franc Smrekar Citypark 12.5 km tek 12MC
Brzi Vujasin Goran, Sojer Marko, Banović Edvard Citypark 12.5 km tek 12MA
BTK Kozel Gorazd, Korotaj Tilen, Žust Barbara Citypark 12.5 km tek 12MZ
Bul ta hitr' Kranjec Nur Živa, Kranjec Anže Nawar, Drenik Rok Citypark 12.5 km tek 12MZ
BUTAN PLIN JENKO BOŠTJAN, BRCE MARKO, GRAMC MATEJ Citypark 12.5 km tek 12MA
Cankarjev bataljon 1 Gaber Jani, Gaber Simona, Gaber Jaka Citypark 12.5 km tek 12MZ
Cankarjev bataljon 2 Stojan Vene, Žnidaršič Zvone, Osojnik Borut Citypark 12.5 km tek 12MC
Cankarjev bataljon 3 Japelj Lenart , Hribar Žan Janez, Botonjić Samir Citypark 12.5 km tek 12MA
CARPE DEIM Pestotnik Rok, Šinkovec Miloš, Pestotnik Matej 29 km 29MB
Carpe diem Karl Vrbnjak, Samo Zupančič, Rajko Zupančič Citypark 12.5 km tek 12MC
CBE I Kodrič Mitja, Brundula Marko, Filipič Nejc Citypark 12.5 km tek 12MA
CBE II Mesarić Damir, Grudnik Darjan, Tavčar Jakob Citypark 12.5 km tek 12MA
CBE III Savšek Brigita, Miklavčič Luka, Urbanč Rok Citypark 12.5 km tek 12MZ
CEF Supersonic Žagar Tina, Aleksander Nadj, Kaja Nadj Citypark 12.5 km tek 12MZ
CGS Labs - Slakci Šajn Slak Alenka, Slak Marijan, Slak Nace Citypark 12.5 km tek 12MZ
Cloud Runners Aleksandar Todorovski, Srdjan Knežević, Boris Škrlj Citypark 12.5 km tek 12MB
COLORADO FLOWERS Nolimal Dušan, Matko Josipović, Andrej Hribar Citypark 12.5 km tek 12MC
Comsi Comsa Miha Vidrgar, Maja Vidrgar, Peter Habjan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Comtrade Gaming mašine Erik Žunec, David Letonja, Aljaž Cekić Citypark 12.5 km tek 12MA
CREA ONE Čulk Klemen, Jan Centrih, Kristjan Volpi Citypark 12.5 km tek 12MA
Crossfit Crossfire Trifecta Matjaz Music, Sergij Potočnik, Sanja Ukić Citypark 12.5 km tek 12MZ
CUDV Radovljica 1 Gregor Vajs, Simon Pavlič, Janko Levstek Citypark 12.5 km tek 12MA
CUDV Radovljica 2 Gregor Gašperšič, Boštjan Pipan, Aleš Varl Citypark 12.5 km tek 12MA
Cvetober Cimer Rozman Helena, Pintarič Katja, Lapajne Mojca Citypark 12.5 km tek 12ZB
ČAROVNICE ZIDAR MAJA, ŽNIDARŠIČ JASNA, ŠEGA NOVAK VESNA Citypark 12.5 km tek 12ZB
Če nisi z nami si za nami Julij Mlinšek, Domen Vilar, Anej Vovčak 29 km 29MA
Čebula z Radensko Redenšek Trampuž Sara, Čebulj Maja, Čebulj Nace Citypark 12.5 km tek 12MZ
Čejf Dolinar Anže, Filak Manca, Brancelj Ana Citypark 12.5 km tek 12MZ
Čelofiga Team Robert Nikolič, Ana Tija Nikolič, Inja Nikolič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Četvorka Zgonc Stane, Pokovec Črnko Eva, Pokovec Kovačević Špela Citypark 12.5 km tek 12MZ
Četvorke Černič Barbara, Rikato Ružič Lea, Starkl Renar Katarina Citypark 12.5 km tek 12ZB
ČILI IN HITRI KATJA BIZJAK, BARBARA DOLENC, LOVRO GROM Citypark 12.5 km tek 12MZ
ČILI POLŽKI ŠTURM ŠPELA, ADLEŠIČ ANDREJ, ŠTAJNAR POLONA Citypark 12.5 km tek 12MZ
ČILI SPICY Belič Damjan, Grunfeld Kristian, Kraševec Silvo Citypark 12.5 km tek 12MA
Čupavci Juš Kovač, Matej Gabršček, Uroš Hrovat 29 km 29MA
D+V+A ALENKA FORTUNA, VIDA UDOVIČ, GOGALA DARJO Citypark 12.5 km tek 12MZ
daniel Maja Špilak, Luka Špilak, Daniel Špilak Citypark 12.5 km tek 12MZ
Danieli Systec Running Team Goran Glavičić, Damir Omanović, Filip Stanić Citypark 12.5 km tek 12MA
Danile Kumar 1 Ferfolja Ema, Simonič Timotej Aleksander, Novak Zrak 3km - OŠ 3X1
Danile Kumar 2 Pakiž Arko Neža, Dolinar Ela, Krištofelc Kaja 3km - OŠ 3Z1
Danile Kumar 3 Valant Iva, Semolič Lea, Kajdiž Lara 3km - OŠ 3Z1
Danile Kumar 4 Barborič Ajda, Boh Pia, Osvald Julija 3km - OŠ 3Z1
David123 in prijatelji Fink Domen, Jarm Erika, Skubic David Citypark 12.5 km tek 12MZ
DEJMO BORCI Trošt Matjaž, Dejan Šarko, Matevž Lambergar Citypark 12.5 km tek 12MB
Dekleta SŠFKZ Mrvar Lea, Rode Monika, Hrenko Erin 3km - SŠ 4Z2
Delfinčki Katarina Braniselj, Goli Rok, Mislej Slavko Citypark 12.5 km tek 12MZ
DH DRZNI PUHOVSKI PETER, KAJA FRONTINI, TOMIĆ SANJA Citypark 12.5 km tek 12MZ
DH JUNIORJI PERKO RADULOVIČ MIRO, GRABNAR DAVID, MIHIČ MIHA Citypark 12.5 km tek 12MB
DH TRIO ADAMČIČ BLAŽ, ŠTEMBERGER FLANDJA NADJA, STANKOVIČ MATEJA Citypark 12.5 km tek 12MZ
DH ZAČETNIKI JERKO MATIC, JURHAR ŽIGA, POTKONJAK GORAN Citypark 12.5 km tek 12MA
Diesel Dynasty: 96' Racers Vojko Marčun, Žiga Lomovšek, Jan Jesenko Citypark 12.5 km tek 12MA
Dijaški dom Ivana Cankarja Jaka Košir, Maša Odar Kristan, Ines Šerak 3km - SŠ 4X2
Dijaški dom Ivana Cankarja 1 Miha Indihar, Pandi Bukleski, Filip Velkovski Citypark 12.5 km tek 12MA
Dijaški dom Ivana Cankarja 2 Lovrenc Habe, Blaž Robida, Maša Odar Kristan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Dijaški dom Ivana Cankarja 3 Jaka Košir, Marta Arko, Marcel Korenjak Citypark 12.5 km tek 12MZ
Dimnikarja & Semenar Gregor Plevelj, Matej Kuliš, Robert Habic Citypark 12.5 km tek 12MA
Disko grupa Jan Kokot, Anže Koroš, Tine Rotovnik 29 km 29MA
DIT-01 Elvir Muhić, Muhić Elvis, Žarn Jože Citypark 12.5 km tek 12MA
DLO Aljaž Gustinčič, Rok Cerar, Robert Šipec Citypark 12.5 km tek 12MA
D'Močvirke Žehelj Polona, Britovšek Kunšek Ana, Osredkar Špela Citypark 12.5 km tek 12ZA
DMP Celje veterani upognjenci Simonič Odon, Andrej Jože, Fister Dušan Citypark 12.5 km tek 12MC
Dober Tek Prudnikov Andrej, Gabrič Alen, Rebernik Mateja Citypark 12.5 km tek 12MZ
Dolenjske rakete Anja Fink, Aleš Lindič, Mitja Krevs Citypark 12.5 km tek 12MZ
Dolenjski Ljubljančani Vidmajer Barbara, Jaklič Črt, Kumar Samo Citypark 12.5 km tek 12MZ
DOLENJSKI MARATONCI Irt Iztok, Može Miroslav, Krušič Marko Citypark 12.5 km tek 12MB
DOLSKE PARTIZANKE TIČAR ZLATKA, RUNTAS JELKA, RUNTAS MAJA Citypark 12.5 km tek 12ZA
DR MOL 6 Pust Marko, Kunstelj Ingrid, Petrovski Žorž Citypark 12.5 km tek 12MZ
DR MOL NO. 3 Božnik Darija, Simona Topolinjak, Rajko Praček Citypark 12.5 km tek 12MZ
DR MOL NO.1 Kramar Boris, Bregar Arjana, Kranjc Peter Citypark 12.5 km tek 12MZ
DR MOL no.2 Tatjana Zavašnik, Žan Zavašnik, Tina Bunderšek Citypark 12.5 km tek 12MZ
DR MOL NO.5 Urška Jurančič Grahek, Aleš Kastelic, Aleš Skodlar Citypark 12.5 km tek 12MZ
DR MOL NO.7 Mira Kastelic, Zdravko Maček, Ana Cimerman Citypark 12.5 km tek 12MZ
Dr. Trio Tek Kristina Savevska, Miljana Shulajkovska, Ema Stefanovska Citypark 12.5 km tek 12ZA
DRAGOMELJSKE SRNE MANDELC EMA, MANDELC LUNA, FARKAŠ KATJA 3km - OŠ 3Z1
DRD TEAM Močnik Rok, Knific Darja, Kostanjevec Darja Citypark 12.5 km tek 12MZ
DRIm tim Domen Bajec, Robi Lovrenčič, Iztok Kovačič Citypark 12.5 km tek 12MB
DRMOL NO. 8 Marčenko Snježana, Rataj Barbara, Vujičić Bardak Zorica Citypark 12.5 km tek 12ZB
Družina Čuk Mateja Čuk, Jože Čuk, Nika Mulec Citypark 12.5 km tek 12MZ
Drzne Notranjke Leskovec Tatjana, Helena Grl , Saša Žnidaršič Citypark 12.5 km tek 12ZB
Drzne želvice Ruperčič Martina, Pureber Manca, Šestanj Andreja Citypark 12.5 km tek 12ZB
Drzni polži na poti v X Bajc Sonja, Frederich Francois, Ivanec Robert Citypark 12.5 km tek 12MZ
Dtim SMILJA DROBNIČ, AJDA DROBNIČ, EMA DROBNIČ Citypark 12.5 km tek 12ZA
Dumbo Visma Žan Kumše, Primož Ivančič, Žiga Jeločnik Citypark 12.5 km tek 12MA
Dva upokojena policista in blondinka v najboljših letih Taja Žaberl, Ivan Žaberl, Jože Tonkli Citypark 12.5 km tek 12MZ
Dva veterana in škorc Boh Boštjan, Pavčnik Martin, Rabuza Marko Citypark 12.5 km tek 12MA
EGO-TEAM Loboda Tomi, KRAŠEVEC MIHA , KRAŠEVEC GAŠPER Citypark 12.5 km tek 12MA
EKIPA 1972 GROJZDEK ROBERT , ZMAJŠEK GABRIEL, ZMAJŠEK ANDRAŽ Citypark 12.5 km tek 12MA
Ekipa da te kap KUNEJ BARBARA, ŽAVBI KARIN, UMIASTOWSKI BEVK ANA Citypark 12.5 km tek 12ZB
Ekipa II Petrol Simona VIDIC, Irena PETERNEL, Boštjan VIDIC Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ekipa TRI Petrol Gregor SOKLIČ, Alen DREVENŠEK, Bogdan JAKOVAC Citypark 12.5 km tek 12MA
Ekipca Jerman Tine, Sporiš Matjaž, Kunstelj Vašl Miran Citypark 12.5 km tek 12MA
Ekonomska fakulteta UL Valentinčič Aljoša, Ljubica Knežević Cvelbar, Marko Pahor Citypark 12.5 km tek 12MZ
Elektro Jazbec Jazbec Marijan , Jazbec Duša, Jazbec Katja Citypark 12.5 km tek 12MZ
ELITA Patrik Ikič, Samo Jereb, Bogdan Žakelj Citypark 12.5 km tek 12MB
EMCO 125 Špenko Nejc, Zigmund Gašper, Črnugelj Tine Citypark 12.5 km tek 12MA
EMU Erazem Komelj, Urban Komelj, Matej Komelj Citypark 12.5 km tek 12MA
Enerdat-S 1 Škofic Adam, Lah Matic, Ščuka Tomaž Citypark 12.5 km tek 12MA
Enerdat-S 2 Dolenc Jure, Kne Dejan, Alič Blaž Citypark 12.5 km tek 12MA
Enkrat BIC, vedno BIC Darja Rizmal, Eva Mivšek, Nika Petrič Citypark 12.5 km tek 12ZA
Entuziasti Nataša Adlešič Barba, Uroš Barba, Vesko Andrič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Eppur si muove Matej Dular, Lovorka Nemeš Dular, Janez Lakner Citypark 12.5 km tek 12MZ
Evropa dveh hitrosti 1 Nataša ŠIP, Mitja KOŠMRL , Luka JESENŠEK Citypark 12.5 km tek 12MZ
Evropa dveh hitrosti 2 Ulla H. KMETIČ, Dejan BODGAN, Katja TROHA Citypark 12.5 km tek 12MZ
EX Zone 3 Grega Inkret, Urban Zelič, Aleksander Rauter Citypark 12.5 km tek 12MA
EXIMPFIC Aleš Vidmar, Ema Kržišnik, Andreja Marčun Citypark 12.5 km tek 12MZ
F3ruli Mirt Tadej, Kurnik Matej, Leopold Klemen 29 km 29MA
Falanga VFS Simona Miceska, Valerija Miceska, Frosina Trajkoska Citypark 12.5 km tek 12ZA
Fantje 3 dolin Rok Trdan, Jure Korošec, Adis Velić Citypark 12.5 km tek 12MA
Fantje SŠFKZ Trkaj May Jerko, Šipraga Luka, Gerl Miha 3km - SŠ 4M2
Fast and Furious 2 Žana Žabnikar, Liza Jerman, Enej Caf Citypark 12.5 km tek 12MZ
FDV Tomanić Trivundža Ilija, Šteger Tine, Ristevska Teodora Tea Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ff15 Razić Jagoš, Škoberne Jon, Požrl Domen 29 km 29MA
Filani piščanci Špela Voršič Škraba, Nejc Butalič, Matej Žontar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Filter team Žiga Koprivnik, Potočnik Domen, Rozman Uroš 29 km 29MA
Fit klub zajčice Butalin Petra, Marković Nika, Kobe Nina Citypark 12.5 km tek 12ZA
Fižolček, ogelček in slamica urška Vesel, Klemen Kejžar , Žan Palčič Citypark 12.5 km tek 12MZ
FKKTeam Blaž Mujdrica, Nina Težak, Jan Matoh Citypark 12.5 km tek 12MZ
Floorballisti Petrič Miha , Komatar Silvo, Volk Jaka Citypark 12.5 km tek 12MA
FOTR JUŠ David Farcnik, Kurincic Matej, Biscak Anja Citypark 12.5 km tek 12MA
Fotri Golob Matzele Matej, Cirman Tomaž, Korošec Gregor Citypark 12.5 km tek 12MC
FOTRI Pirc Boštjan, Franci tomšič, Matjaž Perpar 29 km 29MA
FRI Bumbarji Blaž Grabnar, Rok Likar , Maks Požarnik Vavken Citypark 12.5 km tek 12MA
FRI skupina Laura Lemut, Rudi Arčon, Lara Anžur Citypark 12.5 km tek 12MZ
FRIki Tomaž Hočevar, Aleš Smonig Grnjak, Slavko Žitnik Citypark 12.5 km tek 12MA
FRItule Možina Andraž, Apollonio Ema, Gornik Aljaž Citypark 12.5 km tek 12MZ
Gamsi Stane Per, Tone Omahna, Janko Omahna Citypark 12.5 km tek 12MC
Gamsi Pritržnik Maj, Kočar Mark, Maglica Matija Citypark 12.5 km tek 12MA
Gang of 9 Rabic Miha, Rabic Zhanna, Rabic Mei Citypark 12.5 km tek 12MZ
GAS Aleš Lazar, Gregor Grenko, Sandi Holc Citypark 12.5 km tek 12MB
Gazelce Tina Čuden, Špela Kumelj, Iza Obal Citypark 12.5 km tek 12ZA
Gazelce Teja Zadravec, Nina Zadravec, Rok Hrabar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Gazhaals Hojnik Arja, Kociper Stella, Hojnik Črtomir Citypark 12.5 km tek 12MZ
GIBIT Ivica Žlogar, Mateja Zupančič, Slavka Petraš Citypark 12.5 km tek 12ZB
GiBit u izi Destovnik Ana, Kastelic Maja, Fettich Anja Citypark 12.5 km tek 12ZB
GIMB 1 Petelinkar Ana , Majkič Lena Lah, Smolej Tadeja 3km - SŠ 4Z2
GIMB 2 Komjanc Neža, Prelesnik Znoj Kaja, Potočnik Lara 3km - SŠ 4Z2
GIMB 3 Korenjak Patrik, Lapan Julijan, Korošec Sinkovič Maksim 3km - SŠ 4M2
GIMB 4 Kunić Ana, Pajek Valentina Sara, Lapajne Ella 3km - SŠ 4Z2
GIML1 Kostrevc Neli, Tomori Nika, Pikelj Ivana 3km - SŠ 4Z2
GIML10 Šulc Amelie Njoki, Mikložič Živa, Kosem Anton 3km - SŠ 4X2
GIML11 Bradač Ajda, Gajser Neža, Gorenšek Zoja 3km - SŠ 4Z2
GIML12 Zorec Lana, Jemec Julija, Hajdinjak Juna 3km - SŠ 4Z2
GIML13 Jenko Anja, Klun Lana, Mauko Lili 3km - SŠ 4Z2
GIML14 Milavec Jerneja, Wallner Iza, Ahlin Jakob 3km - SŠ 4X2
GIML15 Korošec Nataša, Pavle Jurman Andreja, Lencl Svit 3km - Profesorji 5X3
GIML16 Hvala Neža, Kreutz Ana, Knez Tinkara 3km - SŠ 4Z2
GIML17 Raduha Živa, Soklič Lev, Slapal Tanja 3km - SŠ 4X2
GIML2 Vrhovec Zala, Kralj Janža Karolina, Bajc Tadeja 3km - SŠ 4Z2
GIML3 Šimenc Maruša, Verbič Katarina, Zemljarič Zara 3km - SŠ 4Z2
GIML4 Avsec Neža, Gričar Petra, Leben Lucija 3km - SŠ 4Z2
GIML5 Bronjič Gabrič Lunja, Sterle Laignel Anaisa, Forte Karin 3km - SŠ 4Z2
GIML6 Toplak Neža, Grčar Manca, Gruden Ana 3km - SŠ 4Z2
GIML7 Kosten Vinko, Mermal Jalen, Pravst Oskar 3km - SŠ 4M2
GIML8 Horvat Domen, Remih Katarina, Viršek Ravbar Lučka 3km - SŠ 4X2
GIML9 Cirman Lan Martin, Sinur Ožbej, Bertalanič Taja 3km - SŠ 4X2
gimnazija Jesenice 1 ZUPAN NEŽA, HUDRIČ LOTI, ROBIČ MAŠA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 10 KOZELJ TOMŠE NIK, SITAR MARK, PASKAL AŽMAN 3km - SŠ 4M2
gimnazija Jesenice 11 RJAZANCEV IVANA, MURATOVIČ ISSA, ROT GAIA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 12 RAILIĆ TARA, VISIČ LEA, PESERL KARIN 3km - SŠ 4Z2
Gimnazija Jesenice 13 DJULKIČ PRISTAVEC ZOJA, LAKNER LUCIJA, SAMARDŽIĆ ERNA 3km - SŠ 4Z2
Gimnazija Jesenice 15 BOHINJEC TOMAŽ, ČELEBIĆ MARSEL, PETKOVIČ LUKA 3km - SŠ 4M2
gimnazija Jesenice 2 GABER ZOJA, ŽEMVA ANJA, REPE ŠPELA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 3 MELIHEN ŽIVA, ZALOKAR ANJA, BIJOL ŽIVA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 4 PETROVIČ JULIJA, MAJER MAŠA, RAILIČ PERKOVIČ BRINA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 5 POKLUKAR ANAMARIJA, FENZ AJDA, BOŽIČ SARA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 6 DRAGOJEVIĆ TAMARA, RIŽMANIČ HLADNIK NEŽA, ŠLIBAR MANCA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 7 GREGORI STELA, PETERMAN POGAČNIK KATJA, ZAVELJCINA LANA 3km - SŠ 4Z2
gimnazija Jesenice 8 MAJER MATEVŽ, POLJŠAK JOŠT, PETROVIČ BOR 3km - SŠ 4M2
gimnazija Jesenice 9 GOSAR KOČEVAR GAŠPER, BERNARD GAŠPER, ERMAN ERAZEM 3km - SŠ 4M2
Gimnazija Jesenice14 PUŠNAR MATEVŽ, RJAZANCEV LEV MARTIN, BUČAR ROK 3km - SŠ 4M2
GIMNAZIJA POLJANE 1 BRICELJ EVA, BURNIK NIKA, MACANOVIĆ AJLA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 10 KOVAČIČ JUTA, TRBOVC ZOJA, SVETLIČIČ ANA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 11 KOREN NINA, GORUP GAJA, NOVAK ZOJA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 12 GROZNIK SARA, KLANDER BRINA, SRDIĆ ALEKS 3km - SŠ 4X2
GIMNAZIJA POLJANE 13 PODGORŠEK AJDA , ČARGO VID, TOMAC ELVIRA 3km - SŠ 4X2
GIMNAZIJA POLJANE 14 BAKSA MAŠA, BRVAR EVA, MUHIČ MAJA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 15 TAYLOR ELISABETH ROSE, PERŠE PIA, ŽNIDARŠIČ NEVA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 2 ARKO MARTA, LEPŠA ROK, ZORE GAL 3km - SŠ 4X2
GIMNAZIJA POLJANE 3 VELESKI IZABELA, KOŠČAK MARUŠA, ANDROJNIKOVA ALINA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 4 MEGLIČ NECA, TROHA ALINA, POGAČNIK ALJA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 5 ŠTURM ALISA, MATEK MINA, ČAKAROVA LUNA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 6 UREK ZARJA, PUCHER LINA, RAZPOPOVIĆ ISABELA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 7 POTEKO TIA, IGLIČAR EMA, RELJIĆ NATALIJA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA POLJANE 8 ARKO LUCIJA, BOLHAR NEJC, KRANJC CETINSKI NIK 3km - SŠ 4X2
GIMNAZIJA POLJANE 9 TUŠAR ERIKA, KOMLOŠ LINA, DORNIK NIKA 3km - SŠ 4Z2
Gimnazija Šentvid 1 Brina Praprotnik, Ema Vacik, Manca Marčelja 3km - SŠ 4Z2
Gimnazija Šentvid 1M Domen Žerjav, Borut Vukman, Mathias Mlekuž 3km - SŠ 4M2
Gimnazija Šentvid 1MIX Anka Novak, Sara Bilban, Anže Baloh 3km - SŠ 4X2
Gimnazija Šentvid 2M Kosi Vid, Medvešek Aljaž, Zupančič Emil 3km - SŠ 4M2
Gimnazija Šentvid 3 Grm Lara, Pelko Fras Pia, Srečković Baša Lia 3km - SŠ 4Z2
Gimnazija Šentvid 3M Rotar Grega, Marinko Jaka, Zajc Matevž 3km - SŠ 4M2
Gimnazija Šentvid 3M Fišer Bor, Šporn Mark, Doljšak Gal 3km - SŠ 4M2
Gimnazija Šentvid 3MIX Cvar Pia, Eržen Zina, Mavrič Žikič Sergej 3km - SŠ 4X2
Gimnazija Šentvid MIX2 Henigman Tadej, Pipan Tim, Smrekar Božič Jelka 3km - SŠ 4X2
Gimnazija Šentvid MIX4 Jaklin Matic, Razoršek Brina, Šušteršič Tinka 3km - SŠ 4X2
Gimnazija Šiška Rudolf Dejan, Lepen Narić Sabina, Močnik Renata 3km - Profesorji 5X3
GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 GORENC PIKA, ZUPANČIČ PRELOVŠEK ZALA, PETKOVIČ MUŠIČ VID 3km - SŠ 4X2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 10 Molk Maruša, Oblak Emily, Knego Gaja 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 MOČNIK KLARA, PODGORŠEK ANA, SRAKA LUNA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 ŠKRINJAR ALJAŽ, HITI URBAN, KODER SVIT 3km - SŠ 4M2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 4 ERŽEN NEJA, KOLNER BRINA, SEVER ELA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 5 JEKOVEC ANŽEJ, KANCILJA JON, KOVAČIČ TOMAJ 3km - SŠ 4M2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 6 JAVORNIK TOBIAS, KOJC KENO, OBRANOVIČ VID 3km - SŠ 4M2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 7 MLEKUŽ MAJA, VERBINC IRA, BOŠNJAK EVA 3km - SŠ 4Z2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 8 ŠPENDAL ARNE, SCHOLMAYER IVAN, GLAŽAR LAN 3km - SŠ 4M2
GIMNAZIJA ŠIŠKA 9 TIČAR AŽBE, DENŠA TIAN, SOUIDI KRISTINA 3km - SŠ 4X2
GJP 1 Cerar Taja, Piber Neja, Zupanc Vita 3km - SŠ 4Z2
GLAVNI Bregar Miha, Mihelič David, Gajšek Luka Martin Citypark 12.5 km tek 12MA
Gledring Withcar Anja Plaznik, Gašper Bregar, Matic Plaznik Citypark 12.5 km tek 12MZ
GLM team Markon Gregor, Ljubič Kristian, Gruden Miha Citypark 12.5 km tek 12MB
GMP 35th generation Koren Rok, Sabotič Andraž, Zajc Robert Peter Citypark 12.5 km tek 12MC
GNS Team z zavoro Obreza Slavko, Zalar Nataša, Kogovšek Gregor Citypark 12.5 km tek 12MZ
GO LAH Mateja Lah, Nik Gostiša Lah, Samo Gostiša Citypark 12.5 km tek 12MZ
Golovec 66% Robert Sedovšek, Blaž Vizjak, Sašo Sever 29 km 29MA
GOMBAČI Majda Gombač, Pandel Alenka, Kobal Mateja Citypark 12.5 km tek 12ZB
goriziani Pajntar Jan, Susič Aljaž, Pajntar Ajdan 29 km 29MA
GORJANKE Mežek Nika, Skubin Tjaša, Repe Mina Citypark 12.5 km tek 12ZA
GORNIKI JOŽE GORNIK, TOM GORNIK, LEA GORNIK Citypark 12.5 km tek 12MZ
Graparske rožce Gaja Štendler, Blažka Panjtar, Anja Dakskobler Citypark 12.5 km tek 12ZA
Grbič Boys Mark G.Grbič, Luka G.Grbič, Zoran Grbičm+ Citypark 12.5 km tek 12MA
GREBATORI Tomaž Hajdarovič, Robert Hajdarovič, Gregor Furlan Citypark 12.5 km tek 12MB
GREMO NA IZZI Alenka Turk, Majda Junc, Marta Berkopec Citypark 12.5 km tek 12ZB
Gremo u izi Robi Miketič, Petra Mesojedec, Dijamant Osaj Citypark 12.5 km tek 12MZ
Gremo! Andrej Gril, Marko Maček, Matej Kafadar Citypark 12.5 km tek 12MB
Grudni BORUT GRUDEN, Maja Gruden, Ajda Gruden Citypark 12.5 km tek 12MZ
Grupa T.N.T. dekleta Irena VUČINA, Doroteja KRAJNC, Katarina TOPOLŠEK Citypark 12.5 km tek 12ZB
Grupa T.N.T. fantje Edvard VUČINA, Matjaž KRAJNC, Peter TOPOLŠEK Citypark 12.5 km tek 12MC
GucciGang Živa Bregar, Pia Blažina, Iza Perpet 3km - SŠ 4Z2
Heineken Girls Urbančič Brina, Kovač Eva, Ladiha Gaia Citypark 12.5 km tek 12ZA
HEKA Janez Peterlin, Marinč Mihael, Borut Zor Citypark 12.5 km tek 12MB
Helios Resins Martin Ocepek, Robert Kotnik, Janez Mulej Citypark 12.5 km tek 12MA
HEPILOG Kovačević Denis, Koc Tine, Ravnikar Robi Citypark 12.5 km tek 12MA
HI3 Plut Boja, Drašler Irena, Marija Menart Citypark 12.5 km tek 12MZ
HITRE LILI MAZI, TIA BELOVEC, LIA ŽELEZNIK 3km - OŠ 3Z1
Hitre anite Sotošek Ana Marija, Ferjančič Nina, Miklavčič Tajda Citypark 12.5 km tek 12ZA
hitre in drzne Rejc Sara Lea, Belič Novak Juna, Klemše Nana Citypark 12.5 km tek 12ZA
hitre noge španić veselko, lunder borut, orel mitija Citypark 12.5 km tek 12MB
Hitre noge Derstvenšek Jani, Derstvenšek Irena, Derstvenšek Timotej Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hitre Ribe Tina Jeromen, Erika Žlogar, Mitja Ličen Citypark 12.5 km tek 12MZ
HITRI & 2 DRZNI Svet Golouh Teja, Marčič Dejan , Petric Polona Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hitri ali drzni Liza Žvokelj, Jure Resman, Nika Žvokelj Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hitri Biokemo-fizikalci Dolinšek Janez, Jesenko Tanja, Jesenko Simon Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hitri in drzni Pavovec Matjaž, Klemenc Janez, Šuklje Teja Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hitri in drzni Jarc Janez, Dolinar Gregor, Štilec Uroš Citypark 12.5 km tek 12MB
Hitri in efektivni Podlogar Žiga, Nitič Aljoša, Utroša Zidar Aljaž Citypark 12.5 km tek 12MA
Hitri polži Špan Jana, Špan Borut, Tomšič Matej Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hitrost ubija Jakob Klemenčič, Samo Bogovčič, Miha Miklavčič Citypark 12.5 km tek 12MB
Holcer team Andrej Javornik, Luka Marinič, Matevž Oman 29 km 29MA
Hot Kolma Team Andrej Kolmanič, Tamara Trobentar, Ajda Trobentar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hrabri miški Irena Vukšinič, Dino Turkić, Petra Dejak Citypark 12.5 km tek 12MZ
Hribarsi Hribar Roman, Hribar Samo, Hribar Tine Citypark 12.5 km tek 12MA
IM NICA Miran Žgajnar, Robert Podbevšek, Primož Robinik 29 km 29MB
Ime Ekipe Leon Dolničar, Maks Matej Cuzak, Matej Berlot 29 km 29MA
In zadnji bodo prvi - Tek je lek Lukančič Boštjan, Petrović Radovan, Dekleva Branko 29 km 29MB
Inženirji Rebolj Jernej, Bokalič Matevž, Kovačič Milan Citypark 12.5 km tek 12MA
It is what it is, and it is not great Adam McDonnell, Jason Fisher, Tash Jones Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ivan Člankar Požek Kity , Bajželj Benjamin , Požek Tina Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ixtlan Team 01 Tadej Stanovnik, Jernej Vivod, Aljaž Šuštar Citypark 12.5 km tek 12MA
Ixtlan Team Alfa Joco Mlakar, Klara Golob, Andrej Kronovšek Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ixtlan Team Just In Time Rok Švikart, Andrej Cešek, Maj Alter Citypark 12.5 km tek 12MA
IZJABO Gornik Iztok, Turšič Janez, Meden Boštjan Citypark 12.5 km tek 12MB
Jack in Jackice Mihelič Ivan, Bekavac Nataša, Zajc Kuzmin Teja Citypark 12.5 km tek 12MZ
Jacki Nose Jan, Arapović Saša, Sekne Anže Citypark 12.5 km tek 12MA
Jadek & Pensa 1 Pojbič Mihael , Jadek Andraž, Blažević Ena Citypark 12.5 km tek 12MZ
Jadek & Pensa 2 Tanko Gaja, Humar Nejc , Pensa Pavle Citypark 12.5 km tek 12MZ
Jadek & Pensa 3 Leskovec Borut, Milošič Eva, Škof Rok Citypark 12.5 km tek 12MZ
Jasenski veterani KLEMEN ŠTEFANČIČ, DAVID DOVGAN, GREGA LOGAR Citypark 12.5 km tek 12MB
JAZ Alenka Hiršman, Zvone Rijavec, Janez Verovšek Citypark 12.5 km tek 12MZ
Jaz in moja prijatelja Tine Koželj, Matic Železnik, Katja Škorič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Jekleni možje Matjaž Kobal, Uroš Lepoša, Marko Gombač 29 km 29MC
JEŠ Julija Božič, Ema Jakoš, Špela Marolt Citypark 12.5 km tek 12ZA
Jogavdih Maria Music, Johana Oncevski, Jera Music Citypark 12.5 km tek 12ZA
Jogavdih Maria Music, Jera Music, Johana Oncevski Citypark 12.5 km tek 12ZA
Jogavdih Urska Tekavcic, Karolina Kralj, Katarina Poljansek Citypark 12.5 km tek 12ZA
Jogavdih Johana Oncevski, Jera Music, Maria Music Citypark 12.5 km tek 12ZA
Jogavdih Music Matevz, Music Jost, Music Jure Citypark 12.5 km tek 12MA
Jogavdih Maj Deu, Ivan Bizjak Katavic, Tosja Tic Citypark 12.5 km tek 12MA
Jst pa še dva Remec Peter, Šinkovec Aleš, Antonič Uroš Citypark 12.5 km tek 12MA
Jumbo Pistachios Roasted Zupan Jaka, Pavlič Tanja, Mozetič Meta Citypark 12.5 km tek 12MZ
Jurček in mušnici Tina Bergant, Darja Bergant, Robert Deželak Citypark 12.5 km tek 12MZ
Kaj čaj Jan Likar, Maša Šeme, Simon Besednjak Citypark 12.5 km tek 12MZ
KatAleNež Katja Vavpetič, Aleša Lotrič Dolinar, Neža Dolinar Citypark 12.5 km tek 12ZB
Kdo pa so ti mladi fantje! Šurbek Boštjan, Šurbek Tim, Firez Mateja Citypark 12.5 km tek 12MA
Kemijski inštitut - eksplozivni Cevec Mirko, Bitenc Jan, Šlosar Tim 29 km 29MA
Kemijski inštitut - K.U.B. Pečan Peter, Turk Jakob, Godeša Matija Citypark 12.5 km tek 12MA
Kemijski inštitut - rožice Sluga Janja , Povše Suzana , Kapel Tjaša Citypark 12.5 km tek 12ZB
Kemijski inštitut - Ti-Si-Mi-vse Caserman Simon , Klanšek Mitja , Praper Tilen 29 km 29MB
Kemijski inštitut - Wreck, Run, et. al. Van de Velde Nigel Willy, Race Andrej, Weiber Thiago Citypark 12.5 km tek 12MA
Kemijski inštitut -Dopanti Gabrič Maja, Huš Matej, Starašinič Simon Citypark 12.5 km tek 12MZ
Kemijski inštitut -Trdni Lindtner Rok, Majcen Marjan, Bele Marjan 29 km 29MC
Kerozin Gorenjšček Andrej , Hribar Šuc Iztok , Bernard Velkaverh Citypark 12.5 km tek 12MC
KF SPORT Filipic Matjaz, Kunovar Bojan, Zidanik Jan 29 km 29MA
KGBL 10 Skerbiš Jakob, Logar Sophia, Šifrer Ivana 3km - SŠ 4X2
KGBL 4 Bernik Lana, Hartner Ika, Morgan Neža 3km - SŠ 4Z2
KGBL 9 Ponjavič Marko, Peršolja Filip Aleksander, Radomsky Arsenii 3km - SŠ 4M2
KGBL Profesorji Šavli Peter, Lazar Jana, Šparovec Tina 3km - Profesorji 5X3
KGBL1 Svetlin Matija, Koren Maks, Rupar Martin 3km - SŠ 4M2
KGBL2 Pucihar Tej, Tavčar Martin, Potisk Vid 3km - SŠ 4M2
KGBL3 Ogulin Julij, Rus Arjan, Kočevar Matic 3km - SŠ 4M2
KGBL5 Urankar Ema, Rončelj Ajda, Britvič Krivec Sara 3km - SŠ 4Z2
KGBL6 Leskovar Julija, Pečnik Tara, Antunovič Karin 3km - SŠ 4Z2
KGBL7 Belič Eva Julija, Dvorak Drašler Mirjam, Szomi Kralj Kika 3km - SŠ 4Z2
KGBL8 Burja Ema, Golob Kaja Katarina, Grbič Lara 3km - SŠ 4Z2
KIRa trojka Kitanovski Tjaša, Tomc Matija, Kompare Peter Citypark 12.5 km tek 12MZ
KIS Lin Hai, Jianghong Xian, Tič Jure Citypark 12.5 km tek 12MA
KK Zapravljivček 1 Alenka Trček, Marko Trček, Boštjan Zuljan Citypark 12.5 km tek 12MZ
KK Zapravljivček 2 Andrej Marolt, Darja Trpin, Urh Čepon Citypark 12.5 km tek 12MZ
KK Zapravljivček 3 Grega Čepon, Boštjan Zamejc, Aljaž Velkavrh Citypark 12.5 km tek 12MA
KK Zapravljivček 4 Jure Velkavrh, Filip Čepon, Grega Čepon Citypark 12.5 km tek 12MA
KK Završnica Craft Rok Grilc, Razingar Matej, Blatnik Žiga Citypark 12.5 km tek 12MA
KKK Ljubljana Borut Tuma, Neja Flak Brecelj, Matej Brecelj Citypark 12.5 km tek 12MZ
Klovni Julijan Bratina Zimic, Gaj Gerkman, Eva Lazar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Klub ljudi z resnimi problemi Debeljak Jan, Bergoč Mitja, Zaletelj Luka Citypark 12.5 km tek 12MA
KNAPI Jani Deželak, IZTOK DEŽELAK, BORIS KUDER 29 km 29MA
Knaptrail junajted Oberžan Jure - Obi, Sirk Jernej - Sirči, Markič Vasja - Vasko 29 km 29MA
KO NE GRE VEČ, ŠE MALO STISNEMO. ROBERT GOSTINČAR, BOŠTJAN KRANJC, ROK PLANINŠEC 29 km 29MB
Koale Urša Šemrov, Julija Rahne, Jaša Rahne Citypark 12.5 km tek 12MZ
KOČAKO2 KOZOVINC PRIMOŽ, ČAKŠ GAŠPER, KOZOVINC KLEMEN Citypark 12.5 km tek 12MA
Kokoške Ana Kopčavar, Saša Bučan, Mojca Jontes Citypark 12.5 km tek 12ZB
Kokoške na begu Žalig Tjaša, Škedelj Breda, Gorčan Andreja Citypark 12.5 km tek 12ZA
Kolenčniki Gorjanc Nika Blažka, Kosmačin Ivo, Knez Lovro Citypark 12.5 km tek 12MZ
Komaci - Ta/Ru/Ma Marko Komac, Tara Komac, Ruben Komac Citypark 12.5 km tek 12MZ
KOMBIRANERKE - ZA SVOBODO ZA KRUH Amila Adrović, Mateja Režek, Irena Hreljac Citypark 12.5 km tek 12ZB
Kondori Asim Muranović, Emina abdić, Melisa durić 29 km 29MZ
KONDORKE Jelka Obrez, Dragica Strašek, Jana Petelinšek Citypark 12.5 km tek 12ZB
Koprski tekači Kurbegović Zaim, Ćatić Aziz, Mezek Slavko Citypark 12.5 km tek 12MC
KORAJŽNI Jana Slabe, Barbara Filipčič, Jože Tomec Citypark 12.5 km tek 12MZ
Koroške bejbe Štefka Sirk, Čas Andreja, Praprotnik Darja Citypark 12.5 km tek 12ZB
Kosezosedi Goran Kugler, Sabina Kugler, Andraž Šapec Citypark 12.5 km tek 12MZ
KOSOBRINČKI Kajdiž Franci, Samotorčan Miha, Mesarič Jožica Citypark 12.5 km tek 12MZ
Kosovi Kos Andrej, Kos Boštjan, Kos Luka Citypark 12.5 km tek 12MA
KOTALEČI KAMNI Mitja Simonič, Saso Polic, Kremzar Dejan Citypark 12.5 km tek 12MB
kotaleči krofi Mramor Blaž, Debevec Inja, Debevec Brin Citypark 12.5 km tek 12MZ
K-pop CEDE MATJAZ, CEDE FILIP, ILJAZ KORTHOUWER NATASA Citypark 12.5 km tek 12MZ
KRALJICE Ana Ferrari, Tina Rus, Katja Zbašnik Citypark 12.5 km tek 12ZB
Kranjski kozli Šifrer Gregor, Bežek Andraž, Piskar Gregor Citypark 12.5 km tek 12MB
Krapi na suhem Kreft Gašper, Kreft Tilen, Osredkar Ita Citypark 12.5 km tek 12MZ
Kreativna četrt Barutana Kamnik Selko Gašper, Mitrevski Ivan, Klobčar Eva Citypark 12.5 km tek 12MZ
KRESNIČKE Merhar Zvezdana, Sotlar Saša, Farazin Marjana Citypark 12.5 km tek 12ZB
Krota 2 Milan Šinko, Piki Šinko, Dizi Obradović Citypark 12.5 km tek 12MA
Krota 3 Brina Malnar, Laki Šinko, Taja Vidrič Citypark 12.5 km tek 12ZA
KUMARCE 1 Jasna Lavrenčič, Manca Mlakar Willewaldt, Mitja Uršič Citypark 12.5 km tek 12MZ
KUMARCE 2 ANDREJA HAZABENT, EVA ZORE, TATJANA KRŽAN Citypark 12.5 km tek 12ZA
Kurba si kisli Lipovšek Žiga, Kelenc Zoran, Žavbi Tomaž Citypark 12.5 km tek 12MA
KURSK Jože Maček, Maček Matej, Mandelc Gašper Citypark 12.5 km tek 12MB
KVA? Sašo Šahić, Darko Srovin, Ernest Starič Citypark 12.5 km tek 12MC
KvadraTEK Maja Peharc, Andreja Tarkov, Janja Prelovšek Citypark 12.5 km tek 12ZB
KvadraTek mladi Smrečnik Darja, Pajnič Rajko, Muc Milena Citypark 12.5 km tek 12MZ
KVP Vadnu Vid, Kuralt Jure, Plevnik Aljaž Citypark 12.5 km tek 12MA
LA.D.AL Selan Daša, Černe Aljaž, Selan Lado Citypark 12.5 km tek 12MZ
Lagerji 2024 Nejc Fric, Žiga Kranjc, Dejan Dinov Citypark 12.5 km tek 12MA
LAHKOTNE POČASNICE Uršula Vimer Kovaček, Sandra Pšeničny, Eva Štromajer Citypark 12.5 km tek 12ZB
LAM Lepoša Ana, Lepoša Mojca, Lojze Janežič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Legende se vračajo Peter Ulčakar, Barbka Ulčakar, Rado Gabrovec Citypark 12.5 km tek 12MZ
Leteče semle Laura Betetto, Kozjek Katja, Starman Tajda Citypark 12.5 km tek 12ZA
LGM Ciril Bohak, Matevž Pesek, Matija Marolt Citypark 12.5 km tek 12MA
Ličerji Dušan Ličer, Rok Borštnar, Staš Laznik Citypark 12.5 km tek 12MA
Light is right Poje Aleš, Poje Eva, Pogačar Jaka 29 km 29MZ
Lignji Matevž Šlajpah, Jernej Šlajpah, Domen Divjak Citypark 12.5 km tek 12MA
Lignji na žaru Martin Mlakar, Anže Mrzel, Aljaž Mrzel Citypark 12.5 km tek 12MA
LINKSice Goričan Vesna, Kurelac Nada, Kandus Nina Citypark 12.5 km tek 12ZA
Lipnica 1 Berce Ivana, Turnšek Žana, Valter Manca 3km - OŠ 3Z1
Lipnica 10 Kavčič Miha, Kaltenekar Denis, Kaltenekar David 3km - OŠ 3M1
Lipnica 2 Kapus Jure, Resman Lovro, Berce Matej 3km - OŠ 3M1
Lipnica 3 Šter Juš, Dejanovič Šolar Žan, Resman Nejc 3km - OŠ 3M1
Lipnica 4 Hrovat Mija, Kapus Oskar, Petrač Bine 3km - OŠ 3X1
Lipnica 5 Pogačnik Ajda, Zupan Živa, Gašperšič Miša 3km - OŠ 3Z1
Lipnica 6 Hrovat Maks, Arh Amadej Ruben, Bregar Gaber 3km - OŠ 3M1
Lipnica 7 Lotrič Cene, Škrjanc Gašper, Gašperšič Maks 3km - OŠ 3M1
Lipnica 8 Drozg Valentin, Kavčič Erik, Višnar Matevž 3km - OŠ 3M1
Lipnica 9 Šenk Kapus Maša, Šenk Kapus Karin, Drozg Gregor 3km - OŠ 3X1
lisjaki Matjaz Kobal, Gorazd Bregar, Tadej Žaucer 29 km 29MC
LIVIGNO Martinčič Andreja, Žaberl Eva, Mlinar Tjaša Citypark 12.5 km tek 12ZB
LJ TEKAČI 3 Likar Iztok, Jarc Rado, Breznikar Nataša Citypark 12.5 km tek 12MZ
LJ TEKAČI 6 ME3 Mojca Haložan, Miriam Švara, Irena Vižintin Citypark 12.5 km tek 12ZB
LJ TEKAČI-1-Lepotici in zver Martin Leskovar, Mojca Likar, Alenka Dražil Citypark 12.5 km tek 12MZ
LJ TEKAČI-2-Polžki Nadja Leskovar, Zlata Živic, Ivo Benko Citypark 12.5 km tek 12MZ
LJ TEKAČI-4-VITAMIL Milka Zupan, Tamara Zupan, Vinka Bojić Citypark 12.5 km tek 12ZB
LJ TEKAČI-5-VIČ Nastran Vida, Škrinjar-Pevc Vesna, Rogelja Božo Citypark 12.5 km tek 12MZ
Logaški poštejoki Rep Tomaž, Stranjak Robert, Srnec Uroš 29 km 29MA
LoKolo Blaž Popit, Čuk David, Zupančič Tomaž Citypark 12.5 km tek 12MA
Lolitke Sergaš Liljana, Ozebek Andreja, Mavrič Lolita 29 km 29ZB
LPE AB-206 Podjed Igor, Olaj Jure, Vajzman Gregor Citypark 12.5 km tek 12MB
LPE AW169 Rovanšek Anže, Štupica Aleš, Jerman Tadej Citypark 12.5 km tek 12MA
LPE EC-135 Šprajcar Breda, Cvetko Matej, Kos Bojan Citypark 12.5 km tek 12MZ
LST - lahkotni spomladanski tek Peter Naglič, Gašper Podobnik, Žiga Špiclin Citypark 12.5 km tek 12MA
LST (Lepi S Travmami) Ziga Bizjak, Ema Masterl, Rok Marko Šter Citypark 12.5 km tek 12MZ
LTE I Gramc Jure, Todorovski Emilija, Mihael Sekavčnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
LTE II Rok Stropnik, Domen Hojkar, Andrej Lotrič Citypark 12.5 km tek 12MA
M.I.S. Team Irena Cerar, Mojca Cerar, Svjetlana Bronić Citypark 12.5 km tek 12ZB
MAB Jaklič Anže, Jaklič Bojan, Pleško Miha Citypark 12.5 km tek 12MA
Maček trapasti Gašper Mrzelj, Timotej Mrzelj, Žan Mrzelj Citypark 12.5 km tek 12MA
MAČKI Stane Moroz, Marko Moroz, Srečko Moroz Citypark 12.5 km tek 12MC
Mačkonovi Sterle Mateja, Sterle Maja, Rok Sterle Citypark 12.5 km tek 12MZ
MAI Miha Macur, Aleš Šverko, Igor Bezek 29 km 29MB
Majda Za vedno Gregor Gruden , Živana Nastić , Majda Kvartuh Citypark 12.5 km tek 12MZ
Maksi&Bobi team Zajec Zara, Zajec Mersiha, Jujić Elvira Citypark 12.5 km tek 12ZA
MALIES Liljana Briški, Maja Mitrović, Esmeralda Božić Citypark 12.5 km tek 12ZA
Malo sutra Jerman Nejc, Simončič Jaka, Malešič Matevž Citypark 12.5 km tek 12MA
Mamba Team (OŠ Mengeš) Jaka Golob Ritoper, Jure Dolinar, Svit Nakrst 3km - OŠ 3M1
Mami… kulku je še? Marjeta Stržinar, Katja Stržinar, Petra Stržinar 29 km 29ZA
MAMOto Gulič Andreja , Simčič Tamara , Rener Vesna Citypark 12.5 km tek 12ZA
MAMUTKE Dušan Gleich, Radoš Barbara, Sukič Sonja 29 km 29MZ
MANDARINI Ivan Kragelj, Miran Lazarevič, Marko Pinter Citypark 12.5 km tek 12MB
Maratonci 3xMS Srečko MIKLIČ, Stanislav KLOBUČAR, Stane LINDIČ Citypark 12.5 km tek 12MC
Marjetici in Regrat Luka Benčina , Helena Perić, Sara Jamnik 29 km 29MZ
Marlenke Režek Ana, Režek Eva , Cund Bor Citypark 12.5 km tek 12MZ
Martincki Maksi Ursic, Lo Duca Ales, Ales Lapajne 29 km 29MC
Maša in 2 medveda Snoj Maša, Snoj Rok, Romič Miha Citypark 12.5 km tek 12MZ
Maša in 2 medveda Sketelj Jaša, Sketelj Matjaž, Premzl Maša Citypark 12.5 km tek 12MZ
MašaBarbaraLena Lena Repinc, Maša Jamnik, Barbara Klinar 29 km 29ZA
MAT BOY INŠTALACIJE TEAM Poljanšek Matej, Jereb Urban, Pisk Saša 29 km 29MZ
MaTaToa Urh Maruša, Debevc Tomaž, Debevc Tadej Citypark 12.5 km tek 12MZ
MATEJA ŠPORT - BAJSIJI Mateja Habjanič, Grega Sodja, Tine Butalič Citypark 12.5 km tek 12MZ
MATEJA ŠPORT - DREAM TEAM BOŠTJAN URANKAR, GREGA BAJŽELJ, MATEJA BUTALIČ Citypark 12.5 km tek 12MZ
Mateja šport 59 Jurančič Jasna, Dekalan Simona, Meglič Luka Citypark 12.5 km tek 12MZ
Matjašič Marko Matjašič, Vid Matjašič, Urh Matjašič Citypark 12.5 km tek 12MA
MBM Matevž Panjan, Barbara Panjan, Martin Podgornik Citypark 12.5 km tek 12MZ
MBM kr'enitrije Mateja Horvat, Bojan Horvat, Marijan Perper Citypark 12.5 km tek 12MZ
Me3 Magdalena Žakelj, Mateja Vugrinec, Anja Kušar Citypark 12.5 km tek 12ZB
Medium rare Erjavec Jure, Grabnar Tomaž, Korenčan Aleš Citypark 12.5 km tek 12MB
MEDO SRNICA IN MEDO Stražar Nataša, Roženbergar Dušan, Flerin Roman Citypark 12.5 km tek 12MZ
MEG Hočevar Primož, Podlogar Dušan, Pandurević Dragan Citypark 12.5 km tek 12MC
MEMOKA TEAM Taja Mohorčič, Anja Kampuš, Valerija Medic Citypark 12.5 km tek 12ZA
MeriAnaTina Meri Košorok, Ana Novak, Tina Kocjančič Citypark 12.5 km tek 12ZA
Mešani na žaru Grega Hribar, Rok Jeranko, Pija Pust Zaletel Citypark 12.5 km tek 12MZ
Metricsx Benedičič Jan, Osolin Maj, Košenina Blaž Citypark 12.5 km tek 12MA
METULJČKI TAUČER DEVAN, IPAVEC MATJAŽ, JERMAN LORIS Citypark 12.5 km tek 12MB
Mexico Gobec Ana Felicita, Hribar Linda, Zupanc Ana Citypark 12.5 km tek 12ZA
MGBojan maja debenec, gregor debenec, bojan debenec Citypark 12.5 km tek 12MZ
MGM Kunič Miha , Kramar Marko , Martinšek Gorazd Citypark 12.5 km tek 12MB
mi3 Tretjak Anka, Apat Tilen, Apat Tadej Citypark 12.5 km tek 12MZ
Mi3je Robida Nejc, Robida Tina, Vrhovnik Irena Citypark 12.5 km tek 12MZ
Micke Nina Fazarinc, Bojan Pergar, Neja Fazarinc Citypark 12.5 km tek 12MZ
midva pa gašper matej božičnik, petra božičnik, gašper ovčak Citypark 12.5 km tek 12MZ
Migamo še naprej. Gorica Stevanovic, Dobrivoje Stevanovic, Alenka Vukelic Citypark 12.5 km tek 12MZ
MIS 2024 MERHAR Iztok, MAČEK Mateja, IVAČIČ Silvo 29 km 29MZ
Miss(ter) za UNICEF Gorjup Maša, Zwitter Vitez Ana, Vitez Ivo Citypark 12.5 km tek 12MZ
MITIKAS Klemen Markež, David Zakonjšek, Marko Mavrič 29 km 29MA
MIZUNO ELITNI REKREATIVCI Katja Juhart, Jakob Korenč, Damjan Repar 29 km 29MZ
Mizuno Team Novak Jani, Rauch Robert, Švigelj Miha Citypark 12.5 km tek 12MB
MKGP Berginc Tim, Osanič Aleš, Štepec Matej Citypark 12.5 km tek 12MA
MKGP-jevke Ajda Kastelic, Suzana Poplašen, Urška Dolinšek Citypark 12.5 km tek 12ZA
MKS 3ka Aleksander Kolmanko, Mateja Rant, Klemen Rant Citypark 12.5 km tek 12MZ
Mladi in stari Kaltenekar Denis, Okorn Miha, Zima Anja 3km - Profesorji 5X3
MM&S Nediževec Martina, Kosovel Marjetka, Jereb Sonja Citypark 12.5 km tek 12ZB
MMM Koterle Martin, Mirtič Maja, Mirtič Mihael Citypark 12.5 km tek 12MZ
MMM Marija Zaljuberšek Friškovec, Mojca Verhovnik, Martina Lamut Citypark 12.5 km tek 12ZB
MOČERADI ALEŠ SLABE, MATEJ GRILJC, MIHA BOLTAR Citypark 12.5 km tek 12MB
MOČNI IN KOSMATI SARA ALJANČIČ, MIHA ALJANČIČ, TADEJ VOLČINI Citypark 12.5 km tek 12MZ
Močvirske tulipanke Poboljšaj Mateja, Lišinović Metka, Gostič Maša Citypark 12.5 km tek 12ZA
modeli iz 70ih Kuhar Goran, Mikec Andraž, Panjan Stane Citypark 12.5 km tek 12MB
Modre dirkačice Svetlana Vujović, Jeras Gorjup Maja, Totter Janja Citypark 12.5 km tek 12ZB
MODRI DIRKAČI Katja Lazar, Lilijana Laganis, Bogdan Kozina Citypark 12.5 km tek 12MZ
MODRI DIRKAČI Grega Šetrajčič, Andrej Mikelj, Matic Modic 29 km 29MA
Modri dirkači Huber Aleš, Turnšek Miha, Turnšek Gašper Citypark 12.5 km tek 12MA
MODRI DIRKAČI TOMAŽIN MARKO , OREHEK JURE, LAPAJNE JURE 29 km 29MA
Modri Dirkači MIX Anže Obreza, Jakob Mulej, Klara Velepec Citypark 12.5 km tek 12MZ
Monolit d.o.o. Timotej Hribar, Marko Razpet, Andrej Federl Citypark 12.5 km tek 12MA
Morski dečki Koncilja Maks , Koncilja Vid, Paljk Luka Citypark 12.5 km tek 12MA
Mosjstra in vajenec Matjaž Rakušček, Bogdan Krvina, Bojan Gantar Citypark 12.5 km tek 12MC
MOSTE GHETTO Pavlin Rosvita, Pavlin Jure, Lamovec Urška Citypark 12.5 km tek 12MZ
MOSTIŠČARJI Židan Gregor, Čufurovič Roman, Đoni Novak Citypark 12.5 km tek 12MC
Muffin Pristavec Ana, Pristavec Jošt, Elvis Baltić Citypark 12.5 km tek 12MZ
Mugeba Cats Jernej Levičar, David Hribšek, Matic Ocvirk Citypark 12.5 km tek 12MA
MultiTask Tomažin Aleš, Ilić Čedo, Macura Uroš Citypark 12.5 km tek 12MC
MUM Mirjam Debevc, Mojca Kobal, Urša Erjavec Citypark 12.5 km tek 12ZB
MUM Reš Muravec Uršula, Muravec Mark, Muravec Maja Citypark 12.5 km tek 12MZ
MURKE Pogačnik Šimnic Minka, Šimnic Renata, Šimnic Špela Citypark 12.5 km tek 12ZA
Music family Vesna Mušič, Jaka Mušič, Ajda Mušič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Muze JP Strnad Oriana, Predalič Ajda, Maček Jona Citypark 12.5 km tek 12ZA
Na juriš! Zupančič Marjan, Pečnik Nina, Zupančič Damjana Citypark 12.5 km tek 12MZ
NA PUNE RORE Mencin Dejan, Resnik Dejan, Jamšek Gašper Citypark 12.5 km tek 12MA
Naj stvari so tri Eva Petkovšek, Katerina Ručigaj, Anja Markovič Citypark 12.5 km tek 12ZA
Najboljša dekleta Sušnik Paradiž Špela, Leja Budja, Ula Klančič Citypark 12.5 km tek 12ZA
Najdi vsiljivca Žehelj Matic, Žehelj Ana, Camloh Gašper Citypark 12.5 km tek 12MZ
Najjači 2.0 Novak Andrej, Zalaznik Jure, Jeršič Jani Citypark 12.5 km tek 12MB
Najsi KRAMER JANA, KRAMER ANDREJ, KRAMER EMA Citypark 12.5 km tek 12MZ
Nana EVA ARHAR, TOMAŽ JAKLIČ, SEBASTJAN ŠUŠTAR Citypark 12.5 km tek 12MZ
Nanotroni Žan Vintar, Matic Suhadolc, Miha Štoka 29 km 29MA
Nasmejane tekačice Vavkman Karmen, Teja Jeglič, Jasna Stokanovič 29 km 29ZB
Nasmejani tekači Špela Novak, Tatjana Gornjec, Dušan Kotar 29 km 29MZ
Ne hitri, le drzni Šafarič Filip, Šifrar Miha, Rožman Gašper Citypark 12.5 km tek 12MA
Nedotakljivi Viktor Kraševec, Nia Babšek, Anže Hosta Citypark 12.5 km tek 12MZ
Nepremagljivi Igor Adlešič, Peter Groznik, Primož Hvala Citypark 12.5 km tek 12MC
Nepremicno Denis Lelic, Ajla Lelic, Enes Lelic Citypark 12.5 km tek 12MZ
Neustrašne NOVAK TINA, STANKIČ RUPNIK MAJA, HLEBŠ Nina Sonja Citypark 12.5 km tek 12ZB
Nevermajnd Maruša Pahor, Andrej Poredoš Drolc, Branka Mesar Citypark 12.5 km tek 12MZ
neversecond Gašper Pekovec, Jaka Marinko, Zala Zupan Citypark 12.5 km tek 12MZ
NiceFit Rozman Aleš, Šešek Primož, Rozman Martin Citypark 12.5 km tek 12MA
nič kaj sveta trojica aleš krajnčan, jurij haralovič, dušan petrovčič Citypark 12.5 km tek 12MA
Noge u luft Margerita Simčič, Marjana Verstovšek, Teja Komel Klepec Citypark 12.5 km tek 12ZB
Not Fast Just Furious Enes Gutić, Todor Radonjić, Julija Plestenjak Citypark 12.5 km tek 12MZ
Nova vas 1 Zidar Lana, Pavčič Ema, Primožič Tija 3km - OŠ 3Z1
Nova vas 2 Ponikvar Zakrajšek Mark, Zakrajšek Lan, Zidar Svit 3km - OŠ 3M1
Nova vas 3 Bavec Matej, Pavčič Kevin, Begič Aleks 3km - OŠ 3M1
Nova vas 4 Milavec Neža, Milavec Ajda, Knavs Larisa 3km - OŠ 3Z1
Numip Zorko Domen, Ajster Sandi, Škrabec Franci Citypark 12.5 km tek 12MA
NYC Rok Pivk, Aleksandar Kešeljević, Tomaž Groff Citypark 12.5 km tek 12MC
O.P.A. team Primoz Pungartnik, Ales Blumauer, Oskar Petek Citypark 12.5 km tek 12MA
O.š heroja Janeza Hribarja1 LEVEC MIHA, PREVEC PEČAR MAKS, TROHA SEBASTJAN 3km - OŠ 3M1
O.š heroja Janeza Hribarja2 STERLE GABRIJEL, PLOS VID, JERMAN MIHA 3km - OŠ 3M1
O.š heroja Janeza Hribarja3 KOBAL MATEVŽ, KRAŠEVEC ANDREJ, LEVEC MATEVŽ 3km - OŠ 3M1
O.š heroja Janeza Hribarja4 DEMIROVIČ RUS MAK, ŠKULJ JURIJ, PROSENC DIEGO 3km - OŠ 3M1
O.š heroja Janeza Hribarja5 GERHARD AMON, ZABUKOVEC ANDRAŽ, BARAGA IZIDOR 3km - OŠ 3M1
O.š heroja Janeza Hribarja6 ŠRAJ JERNEJ, IGNJIČ JAN, DEMIROVIČ RUS KIM 3km - OŠ 3X1
Oblikovna 1 Matic Jensterle , Vanesa Andrejič, Janja Žibret 3km - SŠ 4X2
Oblikovna 2 Manica Barborič , Bela Mrevlje , Aljana Marolt 3km - SŠ 4Z2
Oblikovna 3 Lana C. Zupan, Vid Čadež, Zala Mohar 3km - SŠ 4X2
Oblikovna 4 Nina Mašera Lisjak, Zoja Nina Garafol, Zoja Gloria Hernaus 3km - SŠ 4Z2
Od Bajerja do Sotočja Barbara Šket Motnikar, Jurij Dragar, Darija Abramič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Odabrao Đelo Hadžiselimović Željko Šljivić, Klemen Primožič, Janko Burgar Citypark 12.5 km tek 12MB
ODBITKI 23 Šinkovec Dušan, Popovič Željko, Pečjak Silvester Citypark 12.5 km tek 12MB
Odvetniška pisarna Senica Lea Terglav, Tilen Kosec, Kaja Deutschbauer Citypark 12.5 km tek 12MZ
Oftalma Popović Pavle, Marjanović David, Brodnik Nika Citypark 12.5 km tek 12MZ
OK 11 Plut Zarja, Glamočanin Lara, Golob Zoja 3km - OŠ 3Z1
OK 12 Poredoš Nik, Mlakar Tim, Dolinar Lan 3km - OŠ 3M1
OK 13 Lević Elin, Mikolič Zarja, Krčić Gaja 3km - OŠ 3Z1
OK 14 Baljinac Abdulah, Milavec Žan, Učakar Leon 3km - OŠ 3M1
OK 15 Bošnjak Sebastian, Kodre Gaber, Korošec Klavora Maj 3km - OŠ 3M1
OK 16 Andrejka Fir Ula, Karničar Aya Nika, Kuščer Julija 3km - OŠ 3Z1
OK 17 Šljivić Gabriel, Kavšek Eva, Kelly Tilen Shae 3km - OŠ 3X1
O-mladenke Irena Hacin Kölner, Elena Gombač Šuc, Katja Kalan Uštar Citypark 12.5 km tek 12ZB
ONE LIFE 1 Ogrinc Mirjana, Pernar Slavica, Kurnik Viktorija Citypark 12.5 km tek 12ZB
ONE LIFE 2 Ogrinc Luka, Kavčič Tomaž, Škorc Miklavž Citypark 12.5 km tek 12MB
OPA Ameršek Kim, Ogrin Janina, Peteh Matej Citypark 12.5 km tek 12MZ
optimistke Katja Hribar, Irma Mrzelj, Mojca Gašperin Citypark 12.5 km tek 12ZB
Original Dolinškovi Dolinšek Žiga, Dolinšek Rok, Dolinšek Boris Citypark 12.5 km tek 12MB
OSE TEAM LUKA OSOJNIK, MIHA OSOJNIK, MAJA OSOJNIK Citypark 12.5 km tek 12MZ
OSNOVNA ŠOLA IG HOZJAN BORIS, JENKO MARKO, HACE MANCA Citypark 12.5 km tek 12MZ
Osvoboditev Tomšič Neja, Tomšič Dunja, Tomšič Barbara Citypark 12.5 km tek 12ZB
OŠ 16. DECEMBRA MOJSTRANA ROBIČ ŽIGA, ŠILAR URH, JEVTIĆ UROŠ 3km - OŠ 3M1
OŠ Bovec 1 Černuta Klavora Trey , Mlekuž Nik, Kavs Pia 3km - OŠ 3X1
OŠ Bovec 2 Škander Domen , Razpet Lovro , Mašera Timotej 3km - OŠ 3M1
OŠ Bovec 3 Novosel Maja , Komac Zala , Sovdat Nakao Lin 3km - OŠ 3Z1
OŠ Bovec 4 Kravanja Tevž, Kravanja Taja, Kavs Žiga 3km - OŠ 3X1
OŠ Bovec 5 Ginoski Timon, Muznik Nej, Mlekuž Maj 3km - OŠ 3M1
OŠ Bovec 6 Vončina Anže, Černuta Jurij, Koren Enej 3km - OŠ 3M1
OŠ Bovec 7 Kravanja Tina, Ivančiuč Alina, Flajs Mija 3km - OŠ 3Z1
OŠ Bovec 8 Bizjak Andrej, Mlekuž Tine, Kovač Leo 3km - OŠ 3M1
OŠ Bovec 9 Fenko Timotej, Nikoloski David, Kovač Vid 3km - OŠ 3M1
OŠ Božidarja Jakca Andrej Zrimšek, Pintarič Primož, Mohar Manca 3km - Profesorji 5X3
OŠ BOŽIDARJA JAKCA 1 KLARA DEMŠAR, LUKA KERN, IMAN BAJREKTAREVIĆ 3km - OŠ 3X1
OŠ BOŽIDARJA JAKCA 2 NINA NAKRST, NEJA BABNIK, MAŠAJERANČIČ 3km - OŠ 3Z1
OŠ BRASLOVČE Polonca Pokleka, Lucija Skarlovnik, Tratnik Anja Citypark 12.5 km tek 12ZA
OŠ DOBROVA PEČEK ANA, LUŠINA BARBARA, JEKOVEC KOROŠEC ALJA 3km - Profesorji 5X3
OŠ DOBROVA 1 KREFT KIM, ŠURLAN IVA, KOGOVŠEK EVA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 10 RIHAR VAL, SKOPEC NACE, JERKOVIČ ANDRAŽ 3km - OŠ 3M1
OŠ DOBROVA 11 PEKLAJ ANJA, CELARC ACCETTO KAJA, PLESTENJAK VOLF ZOJA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 12 VELKAVRH OKSANA, POGAČNIK KAJA, MARINKO HANA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 13 ŽELEZNIK NIKA, SETNIKAR BRINA, ŠTEFANEC JULIJA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 14 GRM NIKA, TOKIĆ TIJANA, JAKLIN TJAŠA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 15 URANIČ ZO, GORIČANEC ZDEŠAR NELI, DOLINAR EVA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 16 RUS LUČKA, PUKL ANA, SUBAŠIĆ PETRA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 17 MIHALIČ TANAJA, MACUR ELYN, KOZAMERNIK LARA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 18 SUHADOLC HANA, CUNDER VITA, CUNDER ŽANA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 19 ZAMEJC LUCIJA, PLEVNIK PETRA, MARINKO EVA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 2 SUHADOLC IZA, KREFT INA, JERKOVIČ URŠA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 20 Ščukovt Žan, Šenk Lovro, Hvastija Urban 3km - OŠ 3M1
OŠ DOBROVA 21 TOMŠIČ ZOJA, RUBBA PILAR, JEVŠJAK KRISTINA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 22 ČEŠNOVAR NIKA, BUTKOVIČ IZABELLA, MARN LEA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 23 BOZOVIČAR NEJA, DOLINAR ALJA, PERKO LUCIJA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 24 OVEN ŽIVA, DOLINAR TIA, PODOBNIKAR ELA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 25 SETNIKAR TIM, KOGOVŠEK OSKAR, NARTNIK JAN 3km - OŠ 3M1
OŠ DOBROVA 26 NOVAK JAKA, HVASTIJA AŽBE, MACUR INAY 3km - OŠ 3M1
OŠ DOBROVA 27 DOLINAR KAJA, CUNDER ŽANA, BOŽIČ NELI 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 28 TEHOVNIK JURIJ, PALYVODA ARIAN, ČAMERNIK MAKS 3km - OŠ 3M1
OŠ DOBROVA 29 KUKUČKA BENJAMIN, ERŽEN JURIJ, KOŽELJ MATIC 3km - OŠ 3M1
OŠ DOBROVA 3 PODKRAJŠEK ZALA, ROTAR VERONIKA, JAPELJ AMY 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 30 Bozovičar Vesna, Mehlin Matic, Bogataj Gregor 3km - Profesorji 5X3
OŠ DOBROVA 31 MULEJ RAHELA, BOGATAJ EVA, VIDMAR FRIDA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 4 GRADIŠAR ANINA, SEČNIK VESNA, ŠČUKOVT LINA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 5 ROZMAN MERI, ŽEROVNIK KATARINA, ČEPON AJDA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 6 DORNIK BRINA, JAKLIČ SARA KATE, JEVŠJAK MANCA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 7 MARN IZA, PINTAR LINA, RUPNIK EMA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 8 MEDVED LEONI, BURNIK PATRICIJA, CERJAK VALENTINA 3km - OŠ 3Z1
OŠ DOBROVA 9 IGLIČ MANCA, GRAČANIN EVELIN, DOLINAR ANAMARIJA 3km - OŠ 3Z1
OŠ dr. Vita Kraigherja 1 Filipič Kosta, Gaberščik Jurij, Muževič Alexei Ian 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 10 Trušnovec Ciril, Hergula Alen Andrej, Salković Oblak Nal 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 11 Dobrilović Lia, Logar Zarja, Udovičić Ema 3km - OŠ 3Z1
OŠ dr. Vita Kraigherja 12 Ogorevc Gašper, Oplotnik Arne Mar, Škrbec Kocjan Julij 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 13 Havić Tian, Šahić Tilen, Anžič Nejc 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 14 Hosta David, Kastelec Lovro, Mužević Isaak Ali 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 15 Pavlin Vitja, Jaklič Jaka, Matija Šenk 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 16 Košir Mia, Liza Tomc, Krajina Stella 3km - OŠ 3Z1
OŠ dr. Vita Kraigherja 17 Premoša Anja, Jakša Ema, Kuplen Mia 3km - OŠ 3Z1
OŠ dr. Vita Kraigherja 18 Biber Žiga, Valter Filip, Trdina Dirntiš Nace 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 2 Krušič Kal, Kunič Matevž, Dmitrii Vaschuk 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 3 Krajnc Živa, Messar Kaja, Veladžić Ilhana 3km - OŠ 3Z1
OŠ dr. Vita Kraigherja 4 Pompe Val, Lipnik Lenart, Hočevar Kaja 3km - OŠ 3X1
OŠ dr. Vita Kraigherja 5 Žvab Matija, Aleksander Vranješ, Šekoranja Gašper 3km - OŠ 3M1
OŠ dr. Vita Kraigherja 6 Lau Lena, Pezdirc Gaja, Gruden Ela 3km - OŠ 3Z1
OŠ dr. Vita Kraigherja 7 Počervina Anže, Jerković Metka, Gaberščik Miša 3km - OŠ 3X1
OŠ dr. Vita Kraigherja 8 Michele Milanović, Lava Kosorić, Katarina Marc 3km - OŠ 3Z1
OŠ dr. Vita Kraigherja 9 Fon Humer Svit, Smrekar Voskobojnik Vito, Čož Maks 3km - OŠ 3M1
OŠ Franceta Bevka 1 Vidic Urban, Lacko Jurij, Robinšak Tim FIlip 3km - OŠ 3M1
OŠ Franceta Bevka 2 Vera Gramc, Ema Kvartuh, Ema Blatnik 3km - OŠ 3Z1
OŠ Franceta Bevka 3 Škerlavaj Jan, Peternel Jaka, Naumovski Rok 3km - OŠ 3M1
OŠ Franceta Bevka 4 Ivanovič Kopecky Alenka, Norčič LAra , Triglav Brina 3km - OŠ 3Z1
OŠ Franceta Bevka 5 Jeralič Neža, Sinkovič Mutec Sofija , Grunt Ema 3km - OŠ 3Z1
OŠ Franceta Bevka 6 Brinovar Nejc, Brinovar Žan, Iskra Evelin 3km - OŠ 3X1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 1 PLIBERŠEK KRIŠTOF, ŠČRBAK MANJA, KOS MAKS 3km - OŠ 3X1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 10 ZDEŠAR GAJA, SLUGA TAJA, JERAJ NELI 3km - OŠ 3Z1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 11 DŽUZDANOVIČ IZA, LOTRIČ NECA, ROZBITSKA ANNA 3km - OŠ 3Z1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 12 JAKLIN NIK, PEČENIK LUKA, PLIBERŠEK LENART 3km - OŠ 3M1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 13 TRIFUNOVIĆ LARA, JEZERŠEK NELI, MUHA ELA 3km - OŠ 3Z1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 14 RIBNIKAR MARK, ŠINIK LUKA, ZALOKAR OBADIČ JERCA 3km - OŠ 3X1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 15 KERŠIČ NAJA, ŠUMI PIKA, BEŠTER LENA 3km - OŠ 3Z1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 16 ĆATIĆ AJSELA, BABLI EMA, BYTYCI ELDA 3km - OŠ 3Z1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 2 ZUPANČIČ TIM, SUŠA MARK, ZABRET TOBIJA 3km - OŠ 3M1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 3 GRAČNAR GERM LANA, VILFAN NIKA, ZUPIN BRINA 3km - OŠ 3Z1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 4 FLORJANČIČ MILA, PIRC BRINA, MUHA BRINA 3km - OŠ 3Z1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 5 ŽIBERT ANŽE, NOVAK MATIC, OZEBEK PAVLIN JAŠA 3km - OŠ 3M1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 6 DOBRILOVIĆ NOVAK, KRAJAČIČ TEJA, PEČENIK NEŽA 3km - OŠ 3X1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 7 REKELJ JOŠT, KUZMANOVIĆ ALEKSANDER, ZORMAN JAMAL 3km - OŠ 3M1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 8 OSENK JAKOB, KOSMAČ JAKOB, TRATNIK URBAN 3km - OŠ 3M1
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ 9 JUGOVIC ALEKSEJ DAVID, SLAPNIK NEJC, KOVAČ ANA 3km - OŠ 3X1
OŠ Gorje - M1 Dolžan Tjaž, Žvan Kristjan, Ambrožič Val 3km - OŠ 3M1
OŠ Gorje - M2 Gomilar Jakob, Poklukar Jakob, Stošicki Jakob 3km - OŠ 3M1
OŠ Gorje - Mix 1 Poklukar Lovro, Novak Jan Maj, Tomaževič Mirjam 3km - OŠ 3X1
OŠ Gorje - Mix 2 Zalokar Nejc, Muminović Adin, Torkar Tara 3km - OŠ 3X1
OŠ Gorje - Ž1 Larisi Neža, Lipovec Špela, Žemva Ema 3km - OŠ 3Z1
OŠ Gorje - Ž2 Černilec Katjuša, Zalokar Maša, Žemva Tadeja 3km - OŠ 3Z1
Oš heroja Janeza Hribarja 10 Ana Marija Antončič, Maruša Juvančič, Ema Vampelj 3km - OŠ 3Z1
Oš heroja Janeza Hribarja 7 Šraj Ela, Rizmal Jera, Ponuda Tinkara 3km - OŠ 3Z1
Oš heroja Janeza Hribarja 8 Lea Modec, Julija Suhadolnik, Klara Žnidaršič 3km - OŠ 3Z1
Oš heroja Janeza Hribarja 9 Leeann Baš, Marija Žnidaršič, Nina Turk 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ivana Cankarja 1 Kušar Žak, Nejc Murn Blažič, Marko Rus 3km - OŠ 3M1
OŠ Ivana Cankarja 10 Hacin Lovro, Jorgovan Mišo, Mujanović Kenan 3km - OŠ 3M1
OŠ Ivana Cankarja 11 Kim Košir, Haralović Ana, Zagorc Kiara 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ivana Cankarja 2 Lovro Kujundžič Umek, Aleksander Hribšek, Luka Forte 3km - OŠ 3M1
OŠ Ivana Cankarja 3 Rebeka Smodiš, Julija Škoberne, Zala Učakar 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ivana Cankarja 4 Tomše Taja, Flere Kaja, Tarlać Viva 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ivana Cankarja 5 Smodiš Andraž, Jurman Matej, Zupan Martina 3km - OŠ 3X1
OŠ Ivana Cankarja 6 Ovnič Tian, Kajzer Tim, Abdić Alen 3km - OŠ 3M1
OŠ Ivana Cankarja 7 Haralović Lana, Vodušek Iva, Juvan Hana 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ivana Cankarja 8 Zagorc Anaja, Krivic Tinkara, Kerin Ajda 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ivana Cankarja 9 Logar Brina, Pavelšek Marko, Vidic Neja 3km - OŠ 3X1
OŠ Ivana Cankarja prof. Jazbec Jure, Juvan Tine, Potrbin Sabina 3km - Profesorji 5X3
OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Rebolj Bor, Rebolj Gaber, Udir Valentina 3km - OŠ 3X1
OŠ Jožeta Moškriča 1 KEROVEC IAN , ŠUDE JAKOB , REŽEN LAN 3km - OŠ 3M1
OŠ Jožeta Moškriča 10 PODLESNIK MAKS EDVARD , PROLIĆ VIKTOR , ĆOLARIĆ EMAN 3km - OŠ 3M1
OŠ Jožeta Moškriča 11 ILIĆ FILIP, DIMITRIJE NEDELJKOVIĆ, NAUMOV VIKTOR 3km - OŠ 3M1
OŠ Jožeta Moškriča 2 SIMUNIŠEK GREGOR , SIMUNIŠEK GAŠPER , ZADRAŽNIK MATIC 3km - OŠ 3M1
OŠ Jožeta Moškriča 3 LEANEY CIARAN LUKA , ZEMLJARIČ VAL, GRACAR DAN 3km - OŠ 3M1
OŠ Jožeta Moškriča 4 PODLESNIK OSKAR MAJ, MALLION OSKAR, LEANEY RIAN BOR 3km - OŠ 3M1
OŠ Jožeta Moškriča 5 ŠETINA TEA , KOVAČEVIĆ DAJANA, SALKOVIĆ MERJEM 3km - OŠ 3Z1
OŠ Jožeta Moškriča 6 DOBNIK LARA, DOBNIK ZALA , ZADRAŽNIK MANCA 3km - OŠ 3Z1
OŠ Jožeta Moškriča 7 SEFEROVIĆ NIK, ČERV LUKA , POGAČNIK OLIVER 3km - OŠ 3M1
OŠ Jožeta Moškriča 8 ŠOŠTARIČ KLARA, ŠOŠTARIČ NIKA , MARKIČ ELENA 3km - OŠ 3Z1
OŠ Jožeta Moškriča 9 OKIĆ ANELA , URBANČIČ MARIJA MAGDALENA , PALAMAR ASJA 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ketteja in Murna Leon Hiršman, Eva Jan, Juta Marinček Virjent 3km - OŠ 3X1
Oš Košana Lukman Patrik, Izidor Ličer, Matjaž Kešanski 3km - Profesorji 5X3
OŠ KOŠANA 1 TINE MAZI, LUKA KREBELJ, JURE KREBELJ 3km - OŠ 3M1
OŠ KOŠANA 2 Nejc Jelovič, Mark Trebec, Karin Belovec 3km - OŠ 3X1
OŠ Ledina 2 Shcherbakova Mariya, Erjavec Tija, Faganel Ema 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ledina Hitri in drzni Yemane Daniel, Žakelj Jure, Lajevec Žiga 3km - OŠ 3M1
OŠ Ledina TGT Hrovat Tristan, Majcen Hribar Gašper, Tomac Taj 3km - OŠ 3M1
OŠ Ledina Turboželvji trio Kapus Taras, Butolen Anej, Vajda Rok 3km - OŠ 3M1
OŠ Ledina ZEA Lajevec Zala, Leskovar Emilija, Rošić Alina 3km - OŠ 3Z1
OŠ Ledina1 Podgoršek Janez, Mlakar Debenc Ema, Hvala Klančič Nina 3km - Profesorji 5X3
OŠ Ledina2 Bakač Gašper, Krošelj Monika, Založnik Lena 3km - Profesorji 5X3
OŠ Medvode 1 Zeme Jakob, Zupančič Ožbej, Regoršek Žan 3km - OŠ 3M1
OŠ Medvode 2 Lenardič Lea, Stanojlovič Nikolija, Stare Vesna 3km - OŠ 3Z1
OŠ Medvode 3 Kuralt Tim, Mlakar Turk Matic, Mihajlovič Patrik 3km - OŠ 3M1
OŠ Medvode 4 Kuralt Hana, Okršlar Mia, Jurglič Leonora 3km - OŠ 3Z1
OŠ Medvode 5 Jurca David, Žban Jan, Ljubijankić Anan 3km - OŠ 3M1
OŠ OK 19 Martinjak Flora, Bajc Neja, Reja Lejla 3km - OŠ 3Z1
OŠ OK 20 Vampelj Varja, Koželj Hana, Savytska Alisa 3km - OŠ 3Z1
OŠ OK 21 Verčko Anže, Cesar Aleks, Lepojević Tadej 3km - OŠ 3M1
OŠ OK 22 Malić Nik, Vinarnik Repas Lukas, Krapež Nace 3km - OŠ 3M1
OŠ OK 23 Erić Marko, Alagić Ajdin, Jovanović Filip 3km - OŠ 3M1
OŠ OK 24 Šivec Žan, Mravinec Arne, Šivec Jakob 3km - OŠ 3M1
OŠ Oskar Kovačič 1 Bernard Samo, Kabashi Altin, Kastelic Jeršin Nal 3km - OŠ 3M1
OŠ Oskar Kovačič 10 Beranek Lovro, Gulič Gal, Džordžević Nemanja 3km - OŠ 3M1
OŠ Oskar Kovačič 2 Bricelj Erazem, Botonjić Benjamin, Marinković Nikola 3km - OŠ 3M1
OŠ Oskar Kovačič 3 Adamič Maks, Bulc Klemen, Nose Gašper 3km - OŠ 3M1
OŠ Oskar Kovačič 4 Škulj Svarun Samo, Kodre Andraž, Bratkovič Janežič Timotej 3km - OŠ 3M1
OŠ Oskar Kovačič 5 Oven Filip, Cvar Patrik, Dolgan Martin 3km - OŠ 3M1
OŠ Oskar Kovačič 6 Krstevska Ana, Bolte Sterle Brina, Pliverič Elikan Brina 3km - OŠ 3Z1
OŠ Oskar Kovačič 7 Gjud Stella, Sikošek Evelyn, Bratkovič Koleša Lara 3km - OŠ 3Z1
OŠ Oskar Kovačič 8 Potrbin Lea, Goričan Lea, Hafner Lea 3km - OŠ 3Z1
OŠ Oskar Kovačič 9 Tomažič Elina, Pustatičnik Tea, Jovanović Zarja 3km - OŠ 3Z1
OŠ Riharda Jakopiča 1 Jurca Erik, Šelih Filip Maj, Grošelj Zarja 3km - OŠ 3X1
OŠ Riharda Jakopiča 10 Jerebic Tito, Ilenič Žan, Tupić Mijović Tristan 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 11 Šnepf Gaber, Antonić Kaja, Trontelj Kristan 3km - OŠ 3X1
OŠ Riharda Jakopiča 12 Krajnc Kaja, Novak Nina, Supi Sofia 3km - OŠ 3Z1
OŠ Riharda Jakopiča 13 Babnik Aleksandrer, Mihačič Simon, Wagner Nik 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 14 Brkić Isak, Jovičić Gavran Aleksandar, Predovnik Žiga 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 15 Copič Adam, Lotrič Gabriel, Neve Repe Ivan 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 16 Čopi Mark, Gašperin Matic, Mesarič Naj 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 17 Antonić Iza, Sosič Oskar, Kupirović David 3km - OŠ 3X1
OŠ Riharda Jakopiča 2 Filipčič Blaž, Pečnik Lev, Vukman Mark 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 3 Bezlaj Tim, Juhant Brin, Seliškar Svit 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 4 Lovšin Manca, Omrzel Lionel, Mitrova Ana Marija 3km - OŠ 3X1
OŠ Riharda Jakopiča 5 Košir Lev Matic, Mehić Adin, Spasovski Dimitar 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 6 Gorenšek Andraž, Novak Andrej, Tihelj Loti 3km - OŠ 3X1
OŠ Riharda Jakopiča 7 Lavrinc Maks, Rudič Stela, Zupanc Kal 3km - OŠ 3X1
OŠ Riharda Jakopiča 8 Gašperin Matevž, Hodžić Nik, Ortar Tevž 3km - OŠ 3M1
OŠ Riharda Jakopiča 9 Bečan Aurora, Klaming Ema Maria, Rozman Juna 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 1 Mihelič Celine Kiara, Koprivec Hana, Bekeš Živa 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 10 Majzelj Lila, Puc Kimi, Kerin Uršula Ana 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 11 Plešec Pika, Kmet Ema, Knol Lili 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 12 Đuza Vasilije, Ravnikar Kian, Čermelj Žan 3km - OŠ 3M1
OŠ ŠENTVID 13 Kozole Benjamin, Tsekhmistro Lev, Štravs Luka 3km - OŠ 3M1
OŠ ŠENTVID 14 Vidmar Borja, Bašelj Aljaž, Bremše Anže 3km - OŠ 3M1
OŠ ŠENTVID 15 Presečnik Eva, Petronijević Sara, Sajovic Nika 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 2 Korpar Eliana, Starič Nina, Bajželj Laura 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 3 Zidarič Svit, Kovačič Gregor, Zupančič Lan 3km - OŠ 3M1
OŠ ŠENTVID 4 Padežnik Lina, Cirman Zara, Karabasheva Tea 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 5 Ogrinc Maj, Brus Bine, Zupančič Val 3km - OŠ 3M1
OŠ ŠENTVID 6 Sajovic Klara, Spiller Lili, Štefanič Mila 3km - OŠ 3Z1
OŠ ŠENTVID 7 Mladenovič Vid, Kremžar Lovro, Kačar Nail 3km - OŠ 3M1
OŠ ŠENTVID 8 Klobučar Maks, Gerbec Taja, Radin Mačukat Marc 3km - OŠ 3X1
OŠ ŠENTVID 9 Dermej Julija, Dermelj Sara, Mladenovič Brina 3km - OŠ 3Z1
OŠ Škofljica 1 Mohorič Andrej, Vrbanec Denis, Meglič Myint Alenka 3km - Profesorji 5X3
OŠ Šmarjeta 1 Gašper Tomažin, Sara Zupan, Tim Bašelj 3km - OŠ 3X1
OŠ Šmarjeta 2 Žanej Vidnar, Anja Kepa, Aljaž Zupan 3km - OŠ 3X1
OŠ Šmarjeta 3 Nika Becele, Lora Stanojević, Tara Šarani 3km - OŠ 3Z1
OŠ Šmarjeta 4 Katja Čolič Aš, Ema Bobič, Živa Kocjan 3km - OŠ 3Z1
OŠ Toneta Čufarja 1 Olivija Maček, Ajda Adamič, Naja Šlegelj 3km - OŠ 3Z1
OŠ Toneta Čufarja 10 Jakob Dokl, Aljaž Sebastjan Kuhar, Lazar Martin 3km - OŠ 3M1
OŠ Toneta Čufarja 2 VAL MAČEK, MATIC OHNEJC, VID FÖDRANSPERG 3km - OŠ 3M1
OŠ Toneta Čufarja 3 JURE DRNOVŠEK, LEV MARTIĆ, ALEN HUDNIK 3km - OŠ 3M1
OŠ Toneta Čufarja 4 IZAK JOVANOVIČ, LUKA ORAŽEM, MAKS ZUPANČIČ 3km - OŠ 3M1
OŠ Toneta Čufarja 5 TAJA JAKOFČIČ, NUŠA AMBROŽIČ, JURE AMBROŽIČ 3km - OŠ 3X1
OŠ Toneta Čufarja 6 ŽIVA VIDMAR TOMAŽIČ, AJANA OBRSTAR STOJKOVIČ, AMELIE MIGLIČ-KEP 3km - OŠ 3Z1
OŠ Toneta Čufarja 7 ŽIGA ZUPANČIČ, ANŽE ZUPANČIČ, LOVRO LEV FUNKL GRUDEN 3km - OŠ 3M1
OŠ Toneta Čufarja 8 NEJC TRDAN, KAJETAN PERTOT WEISS, TIAN HUDNIK 3km - OŠ 3M1
OŠ Toneta Čufarja 8 DAIANA ASANKULOVA, RAIANA ASANKULOVA, Erika Maksimova 3km - OŠ 3Z1
OŠ Valentina Vodnika 10 Černivec Ina, Seratlić Uroš, Akyol Can Luka 3km - OŠ 3X1
OŠ Valentina Vodnika 11 Nogachevska Sofia, Cimerman Nik, Žlindra Maša 3km - OŠ 3X1
OŠ Valentina Vodnika 12 Mohorčič Žiga , Količ Žiga, Šinkovec Nejc 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 13 Ocepek Luka, Batić Daniel, Samardžija Pavletič Svit 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 14 Štelcer Dan, Stojanovski David, Porobič Domen 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 15 Verbič Svit, Grosar Tine, Kogovšek Jacob 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 16 Dolenec Maj, Salihović Tarik, Guček Luna 3km - OŠ 3X1
OŠ Valentina Vodnika 17 Kališnik Fabijan, Mlakar Leon, Grilc Maxx Noah 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 18 Smolič Tit, Draškovič Samo, Bizilj Kristian 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 19 Velikovski Ivan, Merkač Jakob, Škopelja Jure 3km - OŠ 3M1
Oš Valentina Vodnika 2 Guček Zarja, Trtnik Tia, Stojanovska Darija 3km - OŠ 3Z1
OŠ Valentina Vodnika 20 Tušek Lidija, Trebižan Nika, Leštan Kovač Tara 3km - OŠ 3Z1
OŠ Valentina Vodnika 21 Panić Lorena, Koklič Zarja Tara, Eva Jovanovič 3km - OŠ 3Z1
OŠ Valentina Vodnika 3 Krnec Maks, Jager Julija, Flajs Ven 3km - OŠ 3X1
Oš Valentina Vodnika 4 Božić Konstantin, Gutierrez Dolinar Martin, Purnat Erazem 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 5 Grbec Jakob, Merc Maks, Lukančič Tilen 3km - OŠ 3M1
Oš Valentina Vodnika 6 Truden Petja, Mikez Nia, Jelen Klara 3km - OŠ 3Z1
OŠ Valentina Vodnika 7 Čebular Brin, Žakelj Pečovnik Jon, Flajs Gal 3km - OŠ 3M1
OŠ Valentina Vodnika 8 Pučko Lenart, Kešelj Đoković Juna, Rupar Raner Max 3km - OŠ 3X1
OŠ Valentina Vodnika 9 Sedej Pika, Fortuna Lučka, Gregorič Hana 3km - OŠ 3Z1
OŠ Valentina Vodnika1 Kovačević Žana , Barbutovski Sara, Petrica Zoja 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 1 KUZMA SAMO, MITROVIĆ VIDA SLAĐANA, VIDMAR DAVID 3km - Profesorji 5X3
OŠ VIČ 10 BENJAMIN MEDVED, NATALIJA GROS KUNAVER, MAJA BRANCELJ 3km - Profesorji 5X3
OŠ VIČ 11 ČEPON ZOJA, ČEBULJ IZABELA, ŠDENDE ŠPRAH TINKARA 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 12 VIRK BOR, KLUN MAKS, JAZBEC LUKA 3km - OŠ 3M1
OŠ VIČ 13 VOLKAR NIA, PRAZNIK DEVA, JULIJA ŠLIBAR 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 14 BERGINC SARA ANA, ČERANIČ Š. MILA, HOFLER SOFIJA 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 15 ZAJC MIMI , PIŠLJAR PIKA GAJA, BRKLJAČA ERIN 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 16 BELEV INA, VUJČIĆ ELENA, ROTAR GRMEK BRINA 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 17 JAKŠA TINKARA, KUNSTIČ ŽIVA, ŽGAVC NIK 3km - OŠ 3X1
OŠ VIČ 18 BABNIK MAŠA, MERC SARINA, RUPNIK JERCA 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 19 BABNIK JAŠA, LEBEN LINA, REJC ARAM 3km - OŠ 3X1
OŠ VIČ 2 IVA PALIR, OLIVIA ORAŽEM, NANA ZAJEC 3km - OŠ 3Z1
OŠ VIČ 3 BENJAMIN DEKLEVA, ANŽE SLEMIČ, JONAS MREŽAR 3km - OŠ 3M1
OŠ VIČ 4 EMA PANCE, LOVRO BORNŠEK, IMANI DORA LEŠTAN 3km - OŠ 3X1
OŠ VIČ 5 MARTIN JANEZ ŠKRUBEJ, FRAN KOVAČIČ, JOVIČ KRISTIAN 3km - OŠ 3M1
OŠ VIČ 6 TIMOTEJ KUNSTIČ, JULIJAN HREN, MARTIN JAKŠA 3km - OŠ 3M1
OŠ VIČ 7 ALEKS ŠMON, ROŽLE TAVČAR, LARS CERAR 3km - OŠ 3M1
OŠ VIČ 8 NATALIJA ARHAR, KAJETAN KRIŽNIČ, VAL VREČKO 3km - OŠ 3X1
OŠ VIČ 9 LAURA LUZAR, LUNA HAJDUKOVIĆ, IVA KOVAČIČ 3km - OŠ 3Z1
OVG Grohar Miha, Vihar Miha, Oblak Jani Citypark 12.5 km tek 12MA
PAB 24 Črnič Alenka, Mundy Petra, Barbara Glavina Citypark 12.5 km tek 12ZB
Pacienti Marko Lopatič, Borut Žgalin, Roman Trampuš Citypark 12.5 km tek 12MB
PAK Sluga Katja, Jerman Ana, Kržan Peter Citypark 12.5 km tek 12MZ
PAV KAVČIČ Petra, KOVAČIČ Alenka, ŠKRINJAR Vladimir 29 km 29MZ
Paž, oproda in vitez Gorazd Lemajić, Renny Rovšnik, Urška Jelen Mahnič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Pečo Top Team Marjan "CVETO" Svetek, Samo "PEČO" Pečovnik, Denis "DIVA" Divjak Citypark 12.5 km tek 12MB
Pedagoška fakulteta Kostanjevec Stojan, Kavka Nejc, Doležal Jana Citypark 12.5 km tek 12MZ
PENZIJE Mladen Golubič, Bojan Kocjančič, Nastja Buh Citypark 12.5 km tek 12MZ
Peterlinčki Peterlin Andrej, Peterlin Jaka, Peterlin Nejc Citypark 12.5 km tek 12MA
Petrić Petrić Petar, Petrić Pero, Petrić Marijana Citypark 12.5 km tek 12MZ
Phl running legends Ajda Rus, Eva Colnarič, Jure Drofenik Citypark 12.5 km tek 12MZ
Piknik trojka Grum Špela, Grum Damjan, Šušteršič Miran Citypark 12.5 km tek 12MZ
Piškotki Gajanović Ana, Borštnik Alma, Škabar Lara Citypark 12.5 km tek 12ZA
Pitoni Janez Cerk, Jože Pozvek, Mateja Berčič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Pizdeki3 Janez Urbas, Ana Zovko, Željan Sudeta Citypark 12.5 km tek 12MZ
Pjebi jagri Mežnar Miha, Maček Rok, Kšela Juš Citypark 12.5 km tek 12MB
PKR DENT Krajnc Repa Petrina, Tement Tina, Palamar Anita Citypark 12.5 km tek 12ZB
Plava laguna Bašanović Fikret, Sladič Tatjana, Ulaga Tea Citypark 12.5 km tek 12MZ
Plemenita žrebca in staro kljuse Jaka Križanič, Boštjan Zavadlav, Heinrich Rudolf Sieger Citypark 12.5 km tek 12MA
Plezike Ana Štern, Urška Dretnik, Alja Marič Citypark 12.5 km tek 12ZA
POCARI ŠVIC Jon Nikolaj Pollak, Dan David Mrevlje Natlačen, Blaž Hrastnik 29 km 29MA
POČASNI ZAJCI Ana Marion, Katarina Stražar, Tomaž Stražar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Pod uro Kovač Domen, Starc Rok, Auflič Miloš Citypark 12.5 km tek 12MA
Podgane Alja Zaletelj, Janez Podlogar, Tatjana Zaletelj Citypark 12.5 km tek 12MZ
Podkrimci Bajt Janvit, Artač Matevž, Sabo Leon Citypark 12.5 km tek 12MA
Podtrojanci Dragan Bogdanoski, Brigita Povše, Zdravko Slapar Citypark 12.5 km tek 12MZ
POHISTVO.Si Bevk Metod, Todorovič Milan, Starič Jure Citypark 12.5 km tek 12MB
Poklič fotra Tjaša Teropšič Ahačič, Marko Grašič, Luka Tamše Citypark 12.5 km tek 12MZ
Pol gremo na pir! Zvonar Tilen, Škrabanja Martin, Špoljarić Dejan Citypark 12.5 km tek 12MB
Polaris Petrovič Dušan, Škarabot Miha, Mandić Igor 29 km 29MC
Poletna šola: Pot do uspeha 1 Nika Rajzman, Lara Avsec, Jernej Brlek Citypark 12.5 km tek 12MZ
POMARANČKE Kati Šorli, Alenka Lazarevič, Marinka Knez Citypark 12.5 km tek 12ZB
Pomladna trojka Vesna Kep, Brane Merhar, Mitja Janža Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ponavljači Pintar Milan, Homec Stane, Čarman Jani Citypark 12.5 km tek 12MC
Posavci KEK Kristan, ŽIBERT Sebastijan, MOČNIK Matic Citypark 12.5 km tek 12MA
Posavci Martinšek Gašper, Požun Peter , Cvar Aleš 29 km 29MA
POVRATEK ODPISANIH ROK SUŠNIK , ROBERT KOVAČ, JANI LIKAVEC Citypark 12.5 km tek 12MB
Prekmursko dolenska naveza je nazaj 2 Borut Horvat, Tomaž Pintarič, Vodopivec Luka Citypark 12.5 km tek 12MB
Prjatučki Jerneja Pirnat, Nejc Filipčič, Gregor Korošec Citypark 12.5 km tek 12MZ
Problem treh teles Sašo D, Petra M, Lejla F Citypark 12.5 km tek 12MZ
Profesor Maja Dobravc, Alenka Gašparič, Tomaž Citypark 12.5 km tek 12MZ
Profesorji na begu Čaleta Luka, Paternost Katarina, Škerlj Grat Nastasja Citypark 12.5 km tek 12MZ
Proti soncu Blaž Ermenc, Matej Hrastar, Jure Leskovšek Citypark 12.5 km tek 12MB
Prvi biceps Ljubljane s spremljevalkama Primož Marinčič, Grilc Oskar, Ana Barbara Uršič 29 km 29MZ
PŠ LAVRICA 1 Bole Lev, Knep Mark, Stanković Patrik 3km - OŠ 3M1
PŠ LAVRICA 10 Tomšič Zoja, Tavčar Isabela, Šarić Amber 3km - OŠ 3Z1
PŠ LAVRICA 11 Žabjek Gloria, Grden Ema, Surina Kaja 3km - OŠ 3Z1
PŠ LAVRICA 12 Grmaš Ela, Tavčar Sofija, Grmaš Lev 3km - OŠ 3X1
PŠ LAVRICA 13 Surina Žan, Hajdinjak Hugo, Glavan Nick 3km - OŠ 3M1
PŠ LAVRICA 14 Starešinič Lara, Jurca Maša, Bokan Ella 3km - OŠ 3Z1
PŠ LAVRICA 15 Vicozi Sara, Trnovec Jaš, Šabotić Zara 3km - OŠ 3X1
PŠ LAVRICA 16 Bokan Anea, Jereb Pia, Potič Amelija 3km - OŠ 3Z1
PŠ LAVRICA 17 De L'Herbe Tiago Massimo, Kokelj Maj, Praper Bor 3km - OŠ 3M1
PŠ LAVRICA 18 De L'Herbe Filip Sebastien, Strajnar Izak, Jevnikar Dominik 3km - OŠ 3M1
PŠ LAVRICA 19 Vrtovec Filip, CImerman Nejc, Martinc Jurij 3km - OŠ 3M1
PŠ LAVRICA 2 Bregar Mark, Perme Patrik, Jeannou Camara 3km - OŠ 3M1
PŠ LAVRICA 3 Botić Eva, Avguštin Hana, Kovačik Zarja 3km - OŠ 3Z1
PŠ LAVRICA 4 Aleksić Lovro, Cikotić Ian Luca, Vicozi Erazem 3km - OŠ 3M1
PŠ LAVRICA 5 Zagmajster Lovrek Svit, Potić Sofija, Vovk Filip 3km - OŠ 3X1
PŠ LAVRICA 6 Zagmajster Lovrek Luna, Trajanov Luka, Špan Anže 3km - OŠ 3X1
PŠ LAVRICA 7 Stanič Dora, Sonnenwald Fiona Lia, Gubina Alisa 3km - OŠ 3Z1
PŠ LAVRICA 8 Zalar Klara Lisa, Suhadolnik Tina, Štanta Zala 3km - OŠ 3Z1
PŠ LAVRICA 9 Benje Olivija, Tomšič Taja, Račnik Patricija 3km - OŠ 3Z1
PULZ 111 DEJAN PAJ, SAMO KRAŠEVEC, MARIJAN KAUČIČ 29 km 29MB
Pulz na kubik Irena Holzer, Miran Čerenak, Martina Rauter Citypark 12.5 km tek 12MZ
Pumpe Vito Opeka, Urban Jernejčič, Miha Salobir Citypark 12.5 km tek 12MA
Rakete Hribernik Matevz, Lange Sabina, Lange Timo Citypark 12.5 km tek 12MZ
Raušli Raušl Manca, Raušl Polona, Raušl Bojan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Raycap 1 Malovrh Martin, Pregelj Žan, Pečnik Tjaša Citypark 12.5 km tek 12MZ
Raycap 2 Hribar Andrić Urška, Tomšič Lidija, Leskovec Janez Citypark 12.5 km tek 12MZ
Razbijači Jurij Bregar, Erazem Perko, Maj Abbas Jokhadar Citypark 12.5 km tek 12MA
Raziskovalci tras 2024 Muharem Čolić , Elvis Šabić , Haris Hodžić Citypark 12.5 km tek 12MA
RBS servis Menard Srpčič Anja, Srpčič Simon, Bouha Robi Citypark 12.5 km tek 12MZ
Redke Zverke 1 Car Marko, Dežman Rok, Klančar Bojana Citypark 12.5 km tek 12MZ
REGICE Nives Skočajič, Dragica Merčun, Adela Ješovnik Citypark 12.5 km tek 12ZB
REISSWOLF D.O.O. Kocjančič Matjaž, Simeunović Milivoje, Potočar Jan Citypark 12.5 km tek 12MA
REŠILEC OBVEZEN! Miličič Goran , Ferlež Danilo , Frančišek Napast 29 km 29MB
Rex Mušič Dejan, Dečman Aleš, Makoter Jernej Citypark 12.5 km tek 12MB
Rihtar Svarog Andreja Podobnik, Tomaz Sterle Podobnik, Nal Otoničar Podobnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
ROBIDE Robida Mira, Robida Anja, Robida Anže Citypark 12.5 km tek 12MZ
Rodica brzica Dušan Smole, Drobne Marko, Stančič Jana Citypark 12.5 km tek 12MZ
Rogljički filani z energijo Maja Pešl Rogelj, Krištof Rogelj, Rok Rogelj Citypark 12.5 km tek 12MZ
RONDO HRASTNIK Nejc Dolanc, Maksym Kovtun, Tim Seničar 29 km 29MA
ROUTE 66 Milinovič Barbara, Škafar Novak Urška, Drobnič Marjeta Citypark 12.5 km tek 12ZB
Rozica Ana Suc Decman, Tatjana Keleman, Sabina Huskic Citypark 12.5 km tek 12ZB
Rožice Hafner Vida, Mateja Čarman, Ana Tehovnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
RSCoachings Svetko Rok, Koprivec Tomaž, Martinšek Katja 29 km 29MZ
Rugby Trio Ryan Henry Moolman, Simon Kapun, Matevž Zgazivoda Citypark 12.5 km tek 12MA
Run4Fun Černe Andrej, Iglič Robert, Schaffer Miha Citypark 12.5 km tek 12MB
Sam da se gre, saj v ženski družbi se najboljše teče Komperšak Suzana, Mušič Melita, Šuligoj Julija Citypark 12.5 km tek 12ZA
Samo jako ide gas Poje Maruša, Vampelj Primož, Bizjak Žiga 29 km 29MZ
Savinjske bedrce Gande Darjan, Kuzman Žak, Slapnik Timotej Citypark 12.5 km tek 12MA
SBR Branka Završnik, Sofia Melian, Rok Završnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
SBSG-1 Pečarič Strnad Urška, Zidar Mitja, Cerar Jure Citypark 12.5 km tek 12MZ
Scrambled legs Jani Lorber, Anže Zupan, Rok Lapuh Citypark 12.5 km tek 12MA
SCUFANI Irena Ratnik, PERVANJE ADELINA, PERVANJE KLEMEN Citypark 12.5 km tek 12MZ
SD Stopice Rifelj Bostjan, Udovc David, Hribar Uros 29 km 29MA
SD STRAHOVICA Gregor Gregorc, Miha Kimovec, Jani Šijanec 29 km 29MB
SD STRAHOVICA 1 ROZMAN ROK, JAKA ZAVRŠAN, KNAFELJC LUKA Citypark 12.5 km tek 12MA
Se ne damo Ljubljanski tekači Logar Mateja , Gerlica Tomaž, Logar Jan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Seba Team Renar Simon, Setnikar Tine, Glavan Andraž Citypark 12.5 km tek 12MA
Sej bo Matej Fetih, Gorazd Gaertner, Primož Košir 29 km 29MB
Sejmi Trpin Matej, Golob Ožbej, Tuš Edvard Citypark 12.5 km tek 12MA
Sekice Špela Brlečič, Tanja Huskić, Pavlica Davorin Citypark 12.5 km tek 12MZ
SelectBox Matej Šturm, Vito Kunstek, Blaž Orešnik 29 km 29MA
SEN Nataša Ivančič, Esada Đafič, Sifa Ezić Citypark 12.5 km tek 12ZB
Sestri in bolnik roman jež, Pika Neža Pajnič, Tina Rozman Kasnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
Sevalci pozitivne energije Dragar Sebastijan, Košir Jadranka, Benko Blaž Citypark 12.5 km tek 12MZ
SGB team Smodiš Svit, Bukovec Gašper, Volovšek Brin 3km - OŠ 3M1
SGM modri dirkači Saša Torkar, Gregor Torkar, Miha Janša 29 km 29MZ
Shaping Sensum teams 1 Mehle Andraž, Golob Luka, Sedlar Monika Citypark 12.5 km tek 12MZ
Shaping Sensum teams 2 Ajda Porenta, Klemen Leben, Domen Kitak Citypark 12.5 km tek 12MZ
SID Green Team Bogdanoski Maja, Tič Robert, Močilnik Polona Citypark 12.5 km tek 12MZ
SIMBA Z LASMI LAURA ŠPROHAR, TIA MEDVED, AJDA BLEJC 3km - OŠ 3Z1
Sine in ostali Matej Jan, Jure Herle , Metod Knific Citypark 12.5 km tek 12MB
SIQ Igor Smrke, Andrej Lukšič, Ana Pribaković Borštnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
SITASA Simona Bavdek, Tadej Bavdek, Saša Škulj Citypark 12.5 km tek 12MZ
SK LOŠKA DOLINA PETRIČ ANDREJ, KOČEVAR SIMON, LIPOVAC TONI Citypark 12.5 km tek 12MA
Skarabej Zajc Miran, Osterman Natan, Milavec Gorazd Citypark 12.5 km tek 12MB
Ski servis Pifo Pavc Nace, Pavc Irena, Pavc Zdenko Citypark 12.5 km tek 12MZ
SKUPINA DC BLED Dvoršak Urban, Može Lenča, Iršič Urška Citypark 12.5 km tek 12MZ
Skutni štruklji Rozman Andrej, Rozman Markizeti Nana, Rozman Tristan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Slivniška trojka Petavs Tiberij , Petavs Romana, Petavs Žan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Slivovi cmočki Delač Žagar Neja, Fekonja Matej, Cerar Špela Citypark 12.5 km tek 12MZ
Slonček, ježek in zmajček Kotnik Primož , Kosmač Blaž, Brecelj Jernej Citypark 12.5 km tek 12MB
Slovenia Aid&Partnerships 1 Marko Štucin, Marko Rakovec, Maja Novak Dernovšček Citypark 12.5 km tek 12MZ
Slovenia Aid&Partnerships 2 Renata Cvelbar Bek, Jana Švigelj Kvaternik, Jana Grilc Citypark 12.5 km tek 12ZB
Slovenia Aid&Partnerships 3 Natalija Tišler, Nataša Kos, Katja Huzjak Citypark 12.5 km tek 12ZA
Slovenia Aid&Partnerships 4 Špela Derčar, Tea Dramik Draženovič, Urška Tavželj Citypark 12.5 km tek 12ZA
Slovenia Aid&Partnerships 5 Edvin Skrt, Brigita Smole, Vesna Čuber Citypark 12.5 km tek 12MZ
Slovenska Vojska Tomaž Cankar, Luka Zagoršek, Šimic Mateja Citypark 12.5 km tek 12MZ
SlugaŽan Žan Gregor, Sluga Ana, Rojnik Barbara Citypark 12.5 km tek 12MZ
Smrkci Handanović Samir, Jazbič Klemen, Keš David Citypark 12.5 km tek 12MA
Smrkete Novak Zlata, Mele Darinka, Komat Katja Citypark 12.5 km tek 12ZA
SONČKI Anica Grilj, Lovro Volčini, Danica Volčini Citypark 12.5 km tek 12MZ
Sončnice Tadeja Tinta, Ana Sbisa` Možir, Milojka Čufer Citypark 12.5 km tek 12ZB
Sostrška formula Svetek Tilen, Žaren Jernej Nejc, Marolt Tilen Citypark 12.5 km tek 12MA
SPAJSBoyz Božič Andrej, Slapničar Primož, Smrekar Jure Citypark 12.5 km tek 12MB
SPARD 1943 Kužnik Martin, Žitnik Janez, Schwenner Vladimir Citypark 12.5 km tek 12MC
Speedy Chuckles Urban Cigula, Tim Hafner, Denis Turšič Citypark 12.5 km tek 12MA
Speedy Gonzales Peter Klepec, Mitja Ambroželj, Igor Pirc Citypark 12.5 km tek 12MC
Speedyke Čiča Maruša, Šuštar Šmid Lara, Šuštar Šmid Sandra Citypark 12.5 km tek 12ZA
SPIRIT OF SPEED- EON URŠKA STRANJAK, TIMOTEJ STRANJAK, ROBERT STRANJAK Citypark 12.5 km tek 12MZ
Spodn Kašl Najdenov Luka, Robavs Jana, Robavs Anja Citypark 12.5 km tek 12MZ
Spominska trojka Pavle Kozjek Ana Karin Kozjek, Dunja Jadek Pensa, Nada Rotovnik Kozjek Citypark 12.5 km tek 12ZA
Sport Team Kaltenekar Matej, Lučka Savinek, Denis Guzelj Citypark 12.5 km tek 12MZ
SPORTX Janjatovič Mirko, Benjamin Korenjak, Pavel Debeljak 29 km 29MB
Spremni Lučka Žnidarčič, Sarah Veršnik Flego, Damir Arifović Citypark 12.5 km tek 12MZ
Srečna trojka Katarina Klemenčič, Jani Klemenčič, Nataša Šušteršič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Srednja frizerska šola Ljubljana 1 Trček Kristjan, Gregorčič Simon, Grahović Ali 3km - SŠ 4M2
Srednja frizerska šola Ljubljana 2 Enci Lara, Barle Katarina, Erjavec Tadeja 3km - SŠ 4Z2
Srednja frizerska šola Ljubljana 3 Babić Sara, Povše Urša, Jan Janežič 3km - SŠ 4X2
Srednja frizerska šola Ljubljana 4 Žebovec Ana, Marko Reštigorac, Pečan Eva 3km - SŠ 4X2
Srednja frizerska šola Ljubljana 5 Pivk Hana, Nadarević Šejla, Harbuz Marharyta 3km - SŠ 4Z2
Srenači Ivan Borovničar, Horymir Ondračka, Iztok Jenko Citypark 12.5 km tek 12MC
SSGTLJ GIM2.A Balažič Tija, Jeraj Zala, Petković Lea 3km - SŠ 4Z2
SŠ-Dispečerji Vujasinović Momir, Maksimović Vitomir, Kosaber Robert Citypark 12.5 km tek 12MB
SŠGTLJ1TAf Borković Mai, Kastelec Oskar, Cevtinović Noel 3km - SŠ 4X2
SŠGTLJ1TBC EMMA Hrnčić, Bogojević Nina, Mahmutović Maribel 3km - SŠ 4Z2
SŠGTLJ3TAw Velepec Pina, Kalan Maša, Bahovec Ana 3km - SŠ 4Z2
SŠGTLJGIM1A LAČEN MARK, MECILOŠEK FRAN, CHVATAL STAŠ 3km - SŠ 4M2
SŠGTLJTA Borković Mai, Cvetinović Noel, Kastelec Oskar 3km - SŠ 4M2
STANTE TEAM Mitja Gjura, Eva Gjura, Miha Gjura Citypark 12.5 km tek 12MZ
Starci Peter Starc, Filip Starc, Jakob Starc Citypark 12.5 km tek 12MA
Stari norci Gregor Bec, Tomaž Mihelčič, Matjaž Vrhunc 29 km 29MB
STEKLI ZAJCI Miha Golmajer, Luka Šmit, Uroš Smolej 29 km 29MB
Strela, Blisk in Hitra noga Jurij Černič, Mateja Porenta, Nastja Polanec Citypark 12.5 km tek 12MZ
Strong girls Tatjana Selan, Jana Bajželj, Meta Bajželj Citypark 12.5 km tek 12ZA
SUAŠ 1 Milaković Luka, Tian Milutinović, Filip Cemović 3km - SŠ 4M2
SUAŠ 2 Ana Gjonevska, Tim Sprager, Nejc Jankovič 3km - SŠ 4X2
SUAŠ 3 Rebeka Jankovič, Azra Hodžić, Nejla Muhić 3km - SŠ 4Z2
SUAŠ 4 Tjaša Rupnik, Ajna Šišić, Ilhana Jukić 3km - SŠ 4Z2
SUAŠ 5 Sara Plevel, Sara Kovačevič, Ajna Zukić 3km - SŠ 4Z2
SUAŠ 6 Amanda Treven, Lea Jevrič, Taja Vidic 3km - SŠ 4Z2
SUAŠ 7 Nika Šinkovec, Mila Grgić Nadin, Zala Češnovar 3km - SŠ 4Z2
Suaš 8 Ruben Sterle Novak, Gal Štemberger, Anže Kolar 3km - SŠ 4M2
Suhe gliste Luka Mrzelj, Andrej Peternel, Primož Dovč Citypark 12.5 km tek 12MA
Super punce Gradišar Vida, Dolžan Anja, Primožič Manca Citypark 12.5 km tek 12ZB
Super športnice Mladenovič Eva, Lebar Katja, Čufer Kaja Citypark 12.5 km tek 12ZA
Super tekači Djurić Križanič Rada, Lokar Jesenovec Helena, Jesenovec Tilen Citypark 12.5 km tek 12MZ
SURS teče Suzana Gorenc, Matjaž Gorenc, Vlasta Matko Citypark 12.5 km tek 12MZ
SV VZE1 Kristina Kapus, Gašper Kosmač, Bernarda Šraj Citypark 12.5 km tek 12ZB
Sv. (omagana) Trojica Maruša Tomaževič, Ema Čerin, Ajda Tavzes Cirman Citypark 12.5 km tek 12ZA
Svizci Primc Rok, Zapušek Uroš, Anderlič Jože Citypark 12.5 km tek 12MB
Šajni Šajn Matjaž, Stibilj Šajn Anamarija, Šajn Tina Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠARENE Karmen Janekovič, Lucija Cvitkovič, Nada Knežević Citypark 12.5 km tek 12ZA
Ščegetavčki Macuh Marko, Kovač Jure, Voglar Lenart 29 km 29MA
Ščuke Sabina Avsec, Maja Golubovič, Melita Balek Citypark 12.5 km tek 12ZB
ŠD ALPACEM 1 Šuligoj Davorina, Nanut Peter, Kenda Andraž Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠD ALPACEM 2 Seljak Sašo, Bratina Jernej, Radoš Kuk Citypark 12.5 km tek 12MA
ŠD Borzen Copič David, Bajec Omahen Jasmina, Mrak Uroš Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠD DOGODEK URH VLADIMIR, VERŠNIK MARJAN, PANČUR ANTON Citypark 12.5 km tek 12MC
ŠD ELAN - PUNCE IVANEŽ POLONA, ŽBONTAR DRAGA, POGAČAR PETRA 29 km 29ZB
ŠD ELAN METLA SKODLAR JOŽE, ARIH KLEMEN, REPA VOJTECH Citypark 12.5 km tek 12MA
ŠD Gorje Kolenc Janez, Potočnik Mirko, Omejc Iztok Citypark 12.5 km tek 12MA
ŠD Izlake 1 Bedrač Milan, Cirar Matjaž, Pevc Janez Citypark 12.5 km tek 12MC
ŠD Izlake 2 Podkrajšek Anton, Podkrajšek Fani, Podkrajšek Mateja Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠD pulz - počasni Mlaj Bojan, Žvar Stopinšek Blaženka, Bedjanič Darko Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠD Radost 1 Čurkovič Zlatibor, Tovornik Dani, Andrej Podgoršek Citypark 12.5 km tek 12MB
ŠD Radost 2 Baumgartner Andreja, Hostnik Janez, Puc Miran Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠD STEKLARNA HRASTNIK DRAKSLER GREGOR, PJANIĆ ADIS, PRIJATELJ VASJA Citypark 12.5 km tek 12MA
ŠD Tek je lek Miro Petrovec, Sedej Nives, Menart Rožle Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠD Zagorica pri Dolskem Iztok Vodnik, Jernej Židan, Jure Grilj Citypark 12.5 km tek 12MA
ŠD Zagorica pri Dolskem Kozan Žan, Kuder Aleš, Hribar Gašper Citypark 12.5 km tek 12MA
Še mal, pa pridemo Ribarič Nina, Uršič Tjaša, Berlec Mark Bor Citypark 12.5 km tek 12MZ
Šempštand Budal Boris, Peterin David, Rosano Andrej Citypark 12.5 km tek 12MB
Šentvid 2 Kšela Polona, Dolenc Nika, Dremelj Sara 3km - SŠ 4Z2
Šiškarji Mustavar Jan, Domitrovič Nina, Mustavar Fredi Citypark 12.5 km tek 12MZ
Šiškarji 1107 Nudžejma Kitanović, Kavka Gobbo Živa, Sečan Milivoj Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠKD Sanolabor 1 Mrak Žiga, Babič Nika, Kotar Vita Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠKD Sanolabor 2 Starič Simon, Devjak Nejc, Gros Aleš Citypark 12.5 km tek 12MA
ŠKD Sanolabor 3 Piskar Franka, Pretnar Eva, Kuhar Nataša Citypark 12.5 km tek 12ZB
ŠKG 1 Rožanec Jurij, Knez Janez, Zidanšek Anže 3km - SŠ 4M2
ŠKG 2 Mavrič Sara, Medžimurec Maša, Julija Plut 3km - SŠ 4Z2
ŠKG 3 Hočevar Katja, Česen Ožbej, Sojar Anže 3km - SŠ 4X2
ŠKTD Lom David Manfreda, Štrukelj Tomislav, Flander Danilo Citypark 12.5 km tek 12MB
Šlap pa zokn Mihelj Nagode Katja, Nagode Matej, Nagode Gašper Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠMARJEŠKI TEK 2024 Pavlin Sebastian, Andreja Barbo, David Lindič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Šmarnogorska Naveza Irena Burgar, Tatjana Bučan, Ksenja Čižman Citypark 12.5 km tek 12ZB
Šnavcer, Brokoli in Zelnata glava Lidija Krašovec, Aljaž Krašovec, Martin Krašovec Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO Slemenšek Urban, Pucelj Marcel, Pelko Tjaš 3km - SŠ 4M2
ŠPAGETI LARA MORELJ, LUCIJA GUSTINČIČ, TINEA DOLGAN 3km - OŠ 3Z1
Špartanci Markoč Mihael , Markoč Vesna , Ražen Nina Citypark 12.5 km tek 12MZ
ŠPAS Aksentijevič Šribar Mateja, Sporiš Loboda Alenka, Predalič Maja Citypark 12.5 km tek 12ZB
ŠRD OMEGA AIR I MRKUN ALEŠ, HRIBOVŠEK LUKA, MERC TOMAŽ Citypark 12.5 km tek 12MB
ŠRD OMEGA AIR II HRIBERNIK EDVARD, HRIBERNIK AMBROŽ, OSTRONIČ GREGOR Citypark 12.5 km tek 12MB
ŠRD OMEGA AIR III DOBNIKAR ALOJZ, MELANŠEK ZORAN, KASTELIC IGOR Citypark 12.5 km tek 12MC
Štajerke Gleich Vanja, Koser Tanja, Dobaj Mateja Citypark 12.5 km tek 12ZB
Štajerska mornarica Aleš Kocjan, Jasna Hojnik Kocjan, Peter Böhm Citypark 12.5 km tek 12MZ
Šuška TEAM - ŽŽP Dolinšek Živa Žanet, Dolinšek Žana Žaklin, Demšar Petra Citypark 12.5 km tek 12ZA
T.A.M. Teja Rus, Aljaž Ogrin, Marta Lampič Citypark 12.5 km tek 12MZ
T.S.A. Tanja Hribar Lisjak, Sabina Srebric, Aleš Hribar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ta hitri Matej Mršnjak , Adel Dedić, Vargek Davorin Citypark 12.5 km tek 12MA
Ta hitri Lovšin Andrej, Korelc Rajko, Peslyak Mikhail Citypark 12.5 km tek 12MC
ta hitri kranjčani Renato Frelih, Jože Prosen, Matjaž Kozelj Citypark 12.5 km tek 12MC
Ta kul četvorka Črnko Aljoša, Zgonc Samo, Zgonc Matic Citypark 12.5 km tek 12MA
Ta vztrajna trojka Polona Zupet Žnidaršič, Janja Zdolšek Oblak, Matjaž Žnidaršič Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ta zagamani Visočnik Julijana, Šmid Katarina, Mačerol Franci Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tansurf Jurančič Aleš, Jurančič Maja, Jurančič Matej Citypark 12.5 km tek 12MZ
TAO MLADINA Branko Gasparac, Marjan Ostroško, Marsel Veselič Citypark 12.5 km tek 12MA
TAO Ptuj Veselič Marko, Voglar Andrej, Zavec Matevž 29 km 29MA
TAO Z.A.P. Patrik Ritoša, Andrej Doberšek, Zlatko Kresnik Citypark 12.5 km tek 12MB
TB trans, nimate šans Popov Kolja, Novak Tine, Šere Ivo Citypark 12.5 km tek 12MB
TD Dobova Jakuš Luka, Godler Rok, Kopinč Jože 29 km 29MA
Team Boška Horvat Metod, Ana Peternelj, Klemen Jalovec Citypark 12.5 km tek 12MZ
Teci z Ano 1 Vrečar Ana , Vidergar Aleksandra, Gorenc Jernej Citypark 12.5 km tek 12MZ
Teci z Ano 2 Korenč Klara, Mehle Hribar Ksenija, Hribar Goran Citypark 12.5 km tek 12MZ
Teci z Ano 3 Knez Maša, Knez Tia, Knežević Sanela Citypark 12.5 km tek 12ZA
Teci z Ano 4 Pavlič Aljaž, Vrečar Neža, Kralj Tomščič Katja Citypark 12.5 km tek 12MZ
Teci z Ano 5 Ajkić Midhet, Rojko Primož, Marinko PRimož Citypark 12.5 km tek 12MA
Teci z Ano 6 Jakopič Helena, Košir Breda, Červek Anja Citypark 12.5 km tek 12ZA
Teci z Ano 7 Zrimšek Vrečar Andreja, Petrič Dunja, Bolshedonova Jelena Citypark 12.5 km tek 12ZB
Teci z Ano 8 Robert Lampič, Barbara Voršič Lampič, Branko Vrečar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tečemo skupaj MASSIMO SBARBARO, Jurij Giacomelli, Damjan Popič Citypark 12.5 km tek 12MA
TEČEMO ZA PIVO Žan Osredkar, Edvard Sep, Vinko Osredkar Citypark 12.5 km tek 12MA
Tek in sreča Kotnik Jani, Šerbinek Nena, Ocepek Simona Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tek je lek - Ljubiteljice teka Lukančič Tina, Kunc Marijana, Štefka Grum Citypark 12.5 km tek 12ZA
Tekači Serec Mateja, Potočnik Tina , Špilak Daniel Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tekači Narodne galerije Miha Pirnat, Kaja Cajhen, Matevž Sterle Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tekači Železniki Martin Eržen, Ivanka Krajnik, Marinka Megušar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tekaška skupina Dobrovoljček Majer Tomaž, Savič Miro, Mladenov Stanko 29 km 29MC
Tekaške dive Ana Podlipnik, Justin Mojca, Loc Mia 29 km 29MZ
Tekaški odred OGS 2 Klun Gregor, Marinko Polona, Pakiž Ana Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tekaški odred OGS špecialci Pečenko Alja, Debevec David, Oprešnik Mihaela Citypark 12.5 km tek 12MZ
Testna Vožnja Matic Bilban, Gašper Marinšek, Rok Renner Citypark 12.5 km tek 12MA
Teta v ospredju Šumandl Zdenka, Erbus Mia, Vrbančič Franc Citypark 12.5 km tek 12MZ
TF - Feniks Mojca Zgonc Blatnik, Janežič Boštjan, Igor Zobavnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
TGT Tamara Drnovšek, Gregor Premrl, Timotej Zaletel Citypark 12.5 km tek 12MZ
The Dreamers Neli Jančič, Gregor Jančič, Petruša Jager Citypark 12.5 km tek 12MZ
The Good, the Bad and the Ugly Mitja Strojanšek, Igor Žabot, Peter Peternelj Citypark 12.5 km tek 12MB
The Great Escape Majaron Teja , Rebernik Jernej , Ferlin Janez Citypark 12.5 km tek 12MZ
The Kolner's Kolner Blaž, Kolner Anže , Kolner Miha Citypark 12.5 km tek 12MA
The Nationals Porenta Žiga, Porenta Katja, Stuart Scargill Citypark 12.5 km tek 12MZ
The Pubcrawlers Blaž Mihelič, Gregor Miklič, Jan Mavrin Citypark 12.5 km tek 12MB
Three runners Zajc Robert, Korošec Matevž, Andrej Kurinčič Citypark 12.5 km tek 12MA
Three's a Charm Jug Vesna, Hribar Petja, Damjan Jasna Citypark 12.5 km tek 12ZB
Threesome Verdenik Marko, Pavšič Tadeja, Pokeršnik Blaž Citypark 12.5 km tek 12MZ
TND Črnuški Medoti Medica Damjan, Medica Nik, Medica Tia Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tolkači Polutnik Mitja, Sušnik Matic, Antonić Saša Citypark 12.5 km tek 12MA
TOP EKIPA Trpin Sindi, Tadej Vehovec, Jan Križ Citypark 12.5 km tek 12MA
TOP EKIPA Tadej Vehovec, Jan Križ, Sindi Trpin Citypark 12.5 km tek 12MA
TORKOVA TEKAŠKA DRUŽENJA DENIS SITAR, DARKO KOVAČ, SIMON KOŽELJ Citypark 12.5 km tek 12MA
TORKOVE JEREB URŠKA, MUŠIČ PETRA, STRMLJAN TATJANA Citypark 12.5 km tek 12ZB
TORPEDO 1 OSET JURIJ, MALOVIČ PETER, LONČAR GREGOR Citypark 12.5 km tek 12MC
TORPEDO 2 PAVLOVIČ MARTIN, POSINEK MATJAŽ, JERMAN RIKO Citypark 12.5 km tek 12MC
Tratniki Tratnik Andrej, Tratnik Nevenka, Tratnik Teja Citypark 12.5 km tek 12MZ
TRČENI.SI BRADAČ MIHA, ŠTER MATJAŽ, SLAK MAJA 29 km 29MZ
Trdilci Julijan Vuković, Klemen Pahor, Vane Berlot Citypark 12.5 km tek 12MA
Tres hombres Cvek Marjan, Žan Holc, Jaka Holc Citypark 12.5 km tek 12MA
Tri adio Šnajcer Pia, Jelnikar Lana, Povšin Miha Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tri Ane Nuša Mikuljan Šljivić, Ana Rutar, Maja Remec Citypark 12.5 km tek 12ZB
TRI AŠI Pintar Igor, Del Giustio Valter, Mihačič Tomo Citypark 12.5 km tek 12MA
Tri botre lisičice Urša Ilenič, Andreja Kaiser, Špela Kadunc Citypark 12.5 km tek 12ZA
TRI CURE BURE Frenk Ornik, Roman Vahčič, Pavel Novakovič Citypark 12.5 km tek 12MC
Tri fajn tekačice Ažman Damjana, Prosenc Tinkara, Prosenc Simona Citypark 12.5 km tek 12ZA
Tri generacije Gale Ana, Gale Kazimira, Lužnik Kazimira Citypark 12.5 km tek 12ZA
Tri generacije Korelc Špela, Požar Janez, Korelc žiga Citypark 12.5 km tek 12MZ
TRI GENERACIJE RAVNIKAR FRANCI, RAVNIKAR NEJC, URANKAR GREGOR Citypark 12.5 km tek 12MA
Tri gracije Kristina Grilc, Grilc Mija, Finžgar Nadja Citypark 12.5 km tek 12ZB
TRI MUHE NA MAH Jani Muha, Tjaša Muha, Klemen Muha Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tri riti Ratnik Maja, Kundih Katja, Trdič Tanja Citypark 12.5 km tek 12ZB
Triglav Petrič Aleksander, Prelec Mark, Vrhovnik Tomi Citypark 12.5 km tek 12MA
Trije brez Štefana Harlander Matevž, Poglajen Gregor, Ćirić Eva Citypark 12.5 km tek 12MZ
Trije Krofi Dominik Julien Gruden, Kristjan Jean Gruden, Žiga Bajc Citypark 12.5 km tek 12MA
TrinajstPetnajst Pečnik Jaka Gašper, Lovšin Martin, Polzelnik Matej Citypark 12.5 km tek 12MA
Trio adijo Potužák Klara, Kogovšek Tina, Lenarčič Vesna Citypark 12.5 km tek 12ZA
Trio da dio Vasja Pahor , Mateja Kosovelj , Luca Messina Citypark 12.5 km tek 12MZ
Trio HIN Neli Jašovič, Helena Milavec, Igor Milavec Citypark 12.5 km tek 12MZ
TRIO KRAVICE PAVLE Kvas Peter, Planinšič Petra, Pinterič Irena 29 km 29MZ
Trio megla Bostjan Sluga, Aleša Carli, Robert Zevnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
Trio mio Jan Kus, Urban Kralj, Marko Volf Citypark 12.5 km tek 12MA
TrioAdijo (OŠ Mengeš) Kim Zadravec, Zala Zrim, Taia Dittmer 3km - OŠ 3Z1
Trioadio Farič Aleš, Farič Barbara, Farič Neža Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tris Tovariškis Rok Ritonja, Aleš Dolenc, Luka Košenina Citypark 12.5 km tek 12MA
TRISPORT Tomaž Pilih, Tanja Kompan, Jan Lipovšek 29 km 29MZ
Trkači! - s trdim T Grum Miha, Vidic Tomaž, Zorenč Florjan Citypark 12.5 km tek 12MB
Trmasti Dravlje Tadej Cvirn, Anina Ostrovršnik, Tisa Repe Citypark 12.5 km tek 12MZ
Trojck Jure Reven, Lipar Blaž, Komatar Andraž Citypark 12.5 km tek 12MA
TROJKA Aljaž Karlovšek, Blaž Zoubek, Boris Azinović Citypark 12.5 km tek 12MA
TROJKA BSK Bojan Kržišnik, Stojan Klajič, Kaja Novakovič Citypark 12.5 km tek 12MZ
trojka4ever Lapajne Janez, Prosenc Rok, Tičar Barbara Citypark 12.5 km tek 12MZ
Trojkulja Klanjšek Martin, Zgonc Vid, Zgonc Rok Citypark 12.5 km tek 12MB
TS Taki Specialisti Mederal Andrej, Mencin Dušan, Krejan Robert 29 km 29MC
TS Tako Sladki Šilar Aljaž, Peperko Maja, Gregorc Anita Citypark 12.5 km tek 12MZ
TS TofSi Bavdek Toni, Turek Vojko, Kušar Ervin Citypark 12.5 km tek 12MC
TS Totalno Speglani Nahtigal Petra, Finc Anže, Berzelak Nejc Citypark 12.5 km tek 12MZ
TS Triger Spojlerji Markun Andreja, Drašler Peter, Premelč Luka Citypark 12.5 km tek 12MZ
TS Trio Spidermani Dovžan Perović Anže, Jeršič Tim, Čermelj Vid Citypark 12.5 km tek 12MA
TS Trio Supermeni Blagojević Dejan, Žabjek Miha, Cajner Nejc Citypark 12.5 km tek 12MA
TSJ Esmir Jusić, Tjaša Žnidar, Borislav Pilipović 29 km 29MZ
TUM Osvald Tadej, Avguštinčič Uroš, Letojne Matej 29 km 29MA
TURBO LUZERJI 1 Maks Pust, Ožbej Pust, Erazem Pust Citypark 12.5 km tek 12MA
TURBO LUZERJI 2 Manca Pust, Tara Pust, Nikolina Pirc Hrenič Citypark 12.5 km tek 12ZA
Turisti Kobav Matej, Kobav , Šešek slavica Citypark 12.5 km tek 12MZ
Turistke Kobav Manja , Kobav Ema , Kobav Matija Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tututututu smo ALEŠ PIRC, URŠA PIRC, BRINA PIRC Citypark 12.5 km tek 12MZ
Tworbar in Ravbarja Murkovič Andraž, Avbelj Andraž, Ravnikar Žiga Citypark 12.5 km tek 12MA
UbranaTrojka Jernej Zajec, Luka Sever, Lea Zore Citypark 12.5 km tek 12MZ
Učitelji PŠ Lavrica Rus Urankar Jana, Klun Iris, Danijel Haromet Citypark 12.5 km tek 12MZ
Ujemi Andersena Hana Kerin, Nadja Beguš, Bojana Burnik Citypark 12.5 km tek 12ZA
UNICEF 1 BERGOČ TOMAŽ, AHČAN MATEJA, JEĐUD SARA Citypark 12.5 km tek 12MZ
UNICEF 2 PLANINC MAJA, KRŽIŠNIK JANŠA EVA, SKELE ALJA Citypark 12.5 km tek 12ZA
Univerza v Ljubljani Stritar Ivanka, Maksič Sanja, Kejžar Jernej Citypark 12.5 km tek 12MZ
Urad za intelektualno lastnino Aškerc Marko, Praprotnik Matjaž, Žvokelj Karin Citypark 12.5 km tek 12MZ
Urbane tekačice Jasmina Kozina Praprotnik, Jasna Platovšek, Mateja Adrović 29 km 29ZA
Urbane tekačice - lahkotne Vrabič Metka, Žunič Kotar Darja, Malej Margareta Citypark 12.5 km tek 12ZB
URBANE TEKAČICE - TRIO ADIJO Avbelj Jelka, Žitek Helena, Valančič Darija Citypark 12.5 km tek 12ZB
URBANE TEKAČICE RUN4FUN LOPEZ GALI ANDREJA, PIRC POLONA, KOŠČAK HABAT MOJCA Citypark 12.5 km tek 12ZB
Urbani tekači Urban Praprotnik, Esad Ajeti, Franci Cankar Citypark 12.5 km tek 12MB
URBANI TRIO Janušič Mario, Topolnik Bojana, Pungerčar Barbara Citypark 12.5 km tek 12MZ
Urbanove punce Brojan Jana, Zavodnik Tanja , Hrovatin Aleksandra Citypark 12.5 km tek 12ZB
UžiTEK Klemenčič Lajovec Katja, Vidic Petra, Znoj Janja Citypark 12.5 km tek 12ZB
Uživači Ana Lekše, Tomaž Samec, Vera Wabra Lekše Citypark 12.5 km tek 12MZ
UŽIVAČICE LUČKA JEVNIKAR, KSENIJA VRČKOVNIK, METKA PIKL Citypark 12.5 km tek 12ZB
V^2*s Belej Sara, Vinko Pernek , Žarn Vesna Citypark 12.5 km tek 12MZ
V8brezturbine pasarič darko, cvikl andrej, štiglič matic Citypark 12.5 km tek 12MA
Vačjukenourajt Pivk Tomaž, Pivk Miha, Oman Tomaž Citypark 12.5 km tek 12MA
VAGONČEK Robert Šporar, Bojan Kovič, Viljem Kržan Citypark 12.5 km tek 12MC
Vector 1 Lein Viktor, Avilov Danila, Juričev Tin 3km - SŠ 4M2
Vector 2 Krapenc Julia, Česenj Klarič Kevin, Lara Bogavac 3km - SŠ 4X2
Vector 3 Eržen Katarina, Ahuja Emma, Nesterović Teodora 3km - SŠ 4Z2
Vector 4 Česenj Klarič Domen, Raspopović Aleksander, Krapenc Luka 3km - SŠ 4M2
Vector International Academy 1 Kisovec Klemen, Omerović Jasminka, Žugič Angela 3km - Profesorji 5X3
Vector International Academy 2 Vujčić Tamara, Pahor Kristina, Findlay Connor 3km - Profesorji 5X3
VEDNO BOLJŠI Kržan Špela, Kaluder Saša, Gala Nikola Citypark 12.5 km tek 12MZ
vegan #4 Jure Voglar, Uroš Šantelj, Marko Tavčar 29 km 29MA
Vegan hearts for animal rights Slivšek Uršek, Radaljac Katarina, Kotar Maja Citypark 12.5 km tek 12MZ
Vegan Karma Mihinjač, Mateja, Horvat Kokalj, Valentina, Kokalj, Primož 29 km 29MZ
Vegan Trailblazers Krošelj Sara, Marzel Alina, Ramos Rivera Alejandra Citypark 12.5 km tek 12ZA
Vegans on the run Megi Rožič, Kozinc domen, Resnik Borut Citypark 12.5 km tek 12MZ
Veganske dečve Nina McQuarrie, Nana Weber, Tina Boltar Citypark 12.5 km tek 12ZA
Veganski R.A.J. Jernej Žitko, Robert Ivanc, Andrej Ban Citypark 12.5 km tek 12MB
VEGANSKI šampinjoni Toni Robert, Sobočan Anže, Beauvais Nicolas 29 km 29MA
Veganski trio #10 Bohorč Saša, Vrhunc Tilen, Arzenšek Klemen 29 km 29MZ
Veganski Trio #9 Simončič Tanja, Keček Matic, Krušec Robert 29 km 29MZ
Veliki pokovci Eva Repe, Ana Kotnik Pirš, Pirš Matej Citypark 12.5 km tek 12MZ
VERA JANA KODRIČ, MARUŠA PREZELJ MARTINŠEK, ŠPELA PREZELJ Citypark 12.5 km tek 12ZB
VERGINA TEAM Brigita Šinkovec, Sapundžiev Dime, Ključevšek Ida Citypark 12.5 km tek 12MZ
Vesele jeguljice Anja Sedušak Kljakič, Živa Brinovec, Hana Remškar Citypark 12.5 km tek 12ZA
Vesele Korošice Mori Romana, Praprotnik Eva, Pisnik Majerič Vlasta Citypark 12.5 km tek 12ZB
Vesele nogice Jovanovič Jure, Kuhar Matic, Kokot Sofia Citypark 12.5 km tek 12MZ
Veseli pujski Gallay Clement, Vesel Nina, Vesel Mojca 29 km 29MZ
Veseli tekači Nakrst Mitja, Vogrincic Gregor, Jan Jure Citypark 12.5 km tek 12MB
Veseli tekači Jernej Rupnik , Željko Smiljanić, Žan Kogovšek Citypark 12.5 km tek 12MA
Viking dog Centa Tomaz, Robert Zamuda, Damjan Genc Citypark 12.5 km tek 12MA
Viking-dog 1 Gašper Seme, Miha Seme, Lan Peklaj Citypark 12.5 km tek 12MA
VINKO IN PRIJATELJI Aljoša Bec, Vinko Pečjak, Stane Petric 29 km 29MB
Vneti Podplati Bokun Mitja, Lajovic Bert, Lajovic Franci Citypark 12.5 km tek 12MA
Vodmat Hitre želve Bastič Lana, Sovinc Anja, Čadež Nika 3km - OŠ 3Z1
Vodmat Minjončki Simonič Lara, Bastič Eva, Zobavnik Zala 3km - OŠ 3Z1
Vodmat Superboys Treven Blaž, Gričar Nik, Raner Lovro 3km - OŠ 3M1
Vodmatki Bokal Žiga, Marina Popović, Ušaj Martina 3km - Profesorji 5X3
Vodmatski turbo polži Marinič Miha, Drašler Alja, Štucin Živa 3km - Profesorji 5X3
Vodoinštalaterstvo Rigler s.p. Martin Rigler, Janez Rigler, Nejc Bravničar 29 km 29MA
Vprašaj Vavpetič Aleš, Koroša Blaž, Kovač Uroš Citypark 12.5 km tek 12MA
Vražje babe Nina Kontrec , Lea Kopina, Katja Jontes Citypark 12.5 km tek 12ZA
Vrhovci 1 Zavrtanik Val, Balkovec Ruben, Frank Maj 3km - OŠ 3M1
Vrhovci 2 Kragelj Ema, Kragelj Zoja, Gavritović Mica 3km - OŠ 3Z1
Vrhovci 3 Verginc Maša, Delić Šori Brina, Žel Vesna 3km - OŠ 3Z1
Vrhovci 4 Maček Uršula Maruša, Maček Tibor, Maček Lovro 3km - OŠ 3X1
Vrhovci 5 Marinč Maja, Đurović Vida, Bobovnik Naja 3km - OŠ 3Z1
Vrhovci 6 Janžekovič Nika, Oražem Sara, Nevem Šekdo 3km - OŠ 3Z1
Vrhovci 6 Deček , Deklica, Učenec 3km - OŠ 3X1
Vrnitev Odpisanih Babič Peter, Baler Matjaž, Miljavec Mitja Citypark 12.5 km tek 12MB
Vrtiljak Janez Mevec, David Pele, Jernej Suhadolnik Citypark 12.5 km tek 12MA
Vse dobre stvari so tri Kuralt Žiga, Pungerčar Vid, Sajovic Miha Citypark 12.5 km tek 12MA
VSTALA PRIMORSKA Lipušček Sergeja, Aleksandra Fortin, Jana Kotar Ilijaš Citypark 12.5 km tek 12ZB
Vztrajne Predalič Suzana, Vlah Maja, Kodela Nevenka Citypark 12.5 km tek 12ZB
Vztrajni Kmetec Branko, Murko Majda, Mičič Helena Citypark 12.5 km tek 12MZ
Wait For Meee! Gregor Osolin, Darko Osolin, Adna Alilović Citypark 12.5 km tek 12MZ
Z vami že 150 let Ksenja Osolnik, Kristina Pirc, Bojan Osolnik Citypark 12.5 km tek 12MZ
Za Dušo Strnad Polona, Kašić Andrej , Pečarič Strnad Tina Citypark 12.5 km tek 12MZ
Začasna skupina Močivnik Jure, Vrtovec Leon, Gor Tilen Citypark 12.5 km tek 12MA
Začetnice z izkušnjami Gredlič Bernadette, Huč Silva, Grmovšek Sonja Citypark 12.5 km tek 12ZA
ZAG_Metrologi Kovačič Matjaž, Zlatar Danijel , Vivod Blaž Citypark 12.5 km tek 12MA
ZAG-mostiščarji Anžlin Andrej, Kosič Mirko, Hekič Doron Citypark 12.5 km tek 12MA
Zajčki Gregor Urh, Aleš Borčnik, Rok Fratina 29 km 29MA
Zavod Peglezn Denis Lihić, Luka Brković, Gregor Hočevar Citypark 12.5 km tek 12MA
Združenje borcev za vrednote NOB Vrhnika Pečar Anže, Pečar Anton, Knap Sašo 29 km 29MA
ZLATICA HOOD MOJCA HROMC, MAJA ŠAJN, IIRENA BUHA MAROLT Citypark 12.5 km tek 12ZB
Zmagovalci Lukšič Marko, Lukšič Nal, Lukšič Žak Citypark 12.5 km tek 12MA
Zmerne tekačice Lidija Trope Mrak, Zdravje Ivi, Dunja Citypark 12.5 km tek 12ZA
Zmešana trojka Mulej Nina, Jaklič Sonja, Višnikar Bučar Maruška Citypark 12.5 km tek 12ZB
Znoj je pot Miroslav Petrak, Nino Budimirovič, Rok verbič Citypark 12.5 km tek 12MC
Zobne miške Gartner Irena, Šinkovec Judita, Poljanšek Brigita Citypark 12.5 km tek 12ZB
ZPM Moste-Polje Iza Tajnšek, Neža Janež, Luka Rednjak Citypark 12.5 km tek 12MZ
Zupiji Zupanc Vojko, Zupanc Matic, Zupanc Tomi Citypark 12.5 km tek 12MA
ZVERINČKI ŠTERN KATJA, ŠTERN SIMON, SOKOLOV BORČE Citypark 12.5 km tek 12MZ
ZVEZDE Gorje Zupan Mitja, Dolžan Mirko, Dolžan Andrej Citypark 12.5 km tek 12MB
ZvitoREPke Rebeka Petrovčič, Ela Jenčič, Petra Forjanič 29 km 29ZA
ZZB NOB Slovenija Kešpert Robert, Kešpert Alex, Schwarzbartl Rok Citypark 12.5 km tek 12MA
ZZB NOB Kašelj-Vevče Jerebič Drago, Horvat Klemen, Krapenc Tanja Citypark 12.5 km tek 12MZ
ZZB NOB Ljubljana Nejc Bernik, Jure Jarc, Leopold Jarc Citypark 12.5 km tek 12MB
ZZB NOB Moste Polje Miklič Škufca Bogomir, Čebulj Leda, Dornik Pavle Citypark 12.5 km tek 12MZ
ZZB NOB Zadobrova Kolar Kristjan, Uršič Matic, Longyga Luka Citypark 12.5 km tek 12MA
Žabce Darija Klemen, Luka Končan, Žan Končan Citypark 12.5 km tek 12MZ
Žajfnarije Dolničar Barbara, Žust Polona, Nikolayeva Iryna Citypark 12.5 km tek 12ZB
Žejni Bojan Likar, Danilo Brecelj, Mojca Likar Citypark 12.5 km tek 12MZ
Želva 1 Žokalj Janez, Anzeljc Jani, Culjkar Andrej Citypark 12.5 km tek 12MB
Želva 2 Sašo Pokovec, Malik Martin, Pegan Jožko Citypark 12.5 km tek 12MA
Želva 3 Pirih Matevž, Đogić Senad, Špacapan Andrej Citypark 12.5 km tek 12MA
ŽIGA in FOTR pa MIRO ALEŠ SUŠNIK, ŽIGA SUŠNIK ŠAVS, MIROSLAV RISTIĆ Citypark 12.5 km tek 12MA
Žirovska VRTINA ROKO PADOVAC, ANDRAŽ POLJANŠEK, MARKO LAMPIČ Citypark 12.5 km tek 12MB
Žitnikovi trije Matičič Saša, Žitnik Maja, Žitnik Blaž Citypark 12.5 km tek 12MZ
Živa voda Mohoric Primož , Boštjan Zebre, Tim Ivanusic Citypark 12.5 km tek 12MC