63. pohod (2019)

3km - SŠ - učenci

#Št.Ekipa1. tekmovalec2. tekmovalec3. tekmovalecRezultat
13138ŠC PET 1Zrimšek Arne 01Gaberšček Tobi 02Zrimšek Imre 000:11:20
23078Gimnazija Šentvid 2Šteblaj Matic 03Kosi Gašper 03Prpič Nik 030:12:13
33150Vegova Ljubljana 1Žagar Nejc 03Narobe Nejc 03Gartnar Marko 030:12:30
43130Srednja upravno administrativna šola 4Kovačič Luka 02Ule Blaž 02Plesec Kristjan 020:13:06
53020Gimnazija Jesenice 4Trpin Luka 00Novak Marko 00Medja Viktor 000:13:10
63111Srednja glasbena in baletna šola 3Juran Enej Nik 03Gustinčič Ivo 03Pucihar Inti 020:14:01
73140ŠC PET 3Rajh Nik 03Karba Nejc 03Pestotnik Anže 030:14:18
73017Gimnazija Jesenice 1Zorman Urban 03Torkar Miha 03Vrzel Tim 030:14:18
93141ŠC PET 4Blatnik Miha 02Praznik Jernej 00Klemar Tim 020:14:34
103004Biotehniški center Ljubljana 4Kramarič Rok 00Čebin Matej 00Štajnar Mihael 000:14:49
103079Gimnazija Šentvid 3Komac Črt 01Bogolin Maks 01Jančar Žiga 010:14:49
123115Srednja glasbena in baletna šola 7Simionov Aleksander 01Zupančič Matevž 00Žnidaršič Andraž 000:15:10
133085Gimnazija Šentvid 9Musevski Nino 02Guzelj Žiga 02Arčon Rudi Val 010:15:30
143106Srednja Frizerska šola 9Žgur Jona 03Grom Enej 03Čosić Jan 030:15:34
153018Gimnazija Jesenice 2Polančec Drejc 03Toman Matevž 03Zupan Filip 030:15:36
163082Gimnazija Šentvid 6Rode Maj 03Kajič Gaber 03Šubic Gašper 030:15:37
173113Srednja glasbena in baletna šola 5Ulaga Lenart 01Vlašič Lan 00Čefarin Urban 010:15:53
183077Gimnazija Šentvid 1Komloš Jaka 02Erik Jeklin 02Povše Matevž 020:16:24
193133Srednja upravno administrativna šola 7Šabani Ibran 01Horvat Nik 01Haušić Denis 010:17:19
203112Srednja glasbena in baletna šola 4Gerl Rok 03Žgajnar Erazem 03Demšar Maša 030:18:25
213105Srednja Frizerska šola 8Hočevar Jakob 03Vrečko Žiga 03Furjan Urban 030:18:44
223114Srednja glasbena in baletna šola 6Nagode Jan 01Pance Tadej 01Tominec Erik 010:18:49
233044Gimnazija Jesenice 28Zore Miha 03Čebašek Nace 03Smajlović Denis 030:19:27
243010Ekonomska šola 6Ceroviku Arian 03Bulić Sven 03Reiner Grega 030:19:30
253125Srednja trgovska šola 1Bećirević Aldin 00Vukalić Eldin 01Šepić Bojc 010:20:12
263011Ekonomska šola 7Oblak Jakob 03Kanlić Lovro 03Špec Jure 030:21:10
273134Srednja upravno administrativna šola 8Truta Filip 01Spirovski Darko 01Prepeluh Matjaž 010:23:11
273137Srednja upravno administrativna šola 11Užegovič Emin 01Nadarević Maid 01Rahić Alen 010:23:11
293009Ekonomska šola 5Kantar Aleksandar 03Goli Matic 03Horvat Luka 020:23:39
303142ŠC PET 5Steinberger Urban 00Svetek Nik 02Turk Filip 03DNF